Міліціонери затримали утримувача наркопритону
Працівники сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків Ріпкинського райвідділу міліції спільно з колегами обласного управління викрили та затримали наркоторгівця, який у себе вдома облаштував ще й притон для своїх клієнтів.
Як розповів начальник Ріпкинського райвідділу УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Леонід Стеба, перша інформація про торгівлю в Ріпках наркотиками надійшла наприкінці січня.
Відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 307 Кримінального кодексу України, відкрите кримінальне провадження - санкція статті передбачає позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років. Почалися слідчо-оперативні заходи.
За три тижні правоохоронці вийшли на підозрюваного. В присутності понятих в його будинку було проведено санкціонований обшук. Крім наркотичних засобів, які виявили та вилучили правоохоронці, у господаря помешкання знайшли ще півсотні набоїв калібру 5,6 мм. Виявлені боєприпаси правоохоронці направили на експертизу. За даним фактом відкрите ще одне кримінальне провадження - за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю), що передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Також під час обшуку за даною адресою в приміщенні літньої кухні були виявлені дві особи, яким власник помешкання люб'язно надав притулок та забезпечив їх наркотичними засобами і пристроями для їх вживання.
Це зумовило відкриття третього кримінального провадження відносно 37-річного раніше судимого власника помешкання. Стаття 317 Кримінального кодексу України (організація або утримання місць для незаконного вживання наркотичних засобів) передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років.
На даний час підозрюваний знаходиться під домашнім арештом - за нього було внесено грошову заставу в сумі 30 тисяч грн.. Триває досудове розслідування даних кримінальних правопорушень.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.