Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 08:31:32

Ніжинські партизани пішли на Прилуки

31.03.2015   09:27Агенцiя

У минулі вихідні диверсійно-розвідувальні групи батальйону “ЗБТО ГРОН” умовно замінували стратегічні об’єкти під Прилуками, повідомив nizhyn.city.

Були проведені спільні навчання ніжинських партизан, прилуцьких “козаків” та “самооборонівців”.

Ніжинці десантуються під Прилуками, розподіляються у дрібні групи, після чого мають непоміченими підійти до стратегічних об’єктів, які охороняються “козаками” та “самообороною”, а потім замінувати їх.

Представники Прилук мали ці об’єкти ретельно охороняти, після виявлення супротивника – захопити його. Їх кількість значно переважала кількісний склад партизан. Партизан було близько 23 осіб, “козаків” та “самооборонівців” – близько 70.

Відбувалися ці навчання у нічний час доби. Першим замінованим об’єктом стала дамба. Одна з груп партизан непомітно пройшла близько 4 кілометрів, незважаючи на те, що по полю постійно патрулював ворожий “Хамер”, а потім 2 партизани підійшли до дамби, умовно замінували та непоміченими відійшли.

Не змогли партизани взяли лише один та найголовніший ворожий об’єкт – фортецю. Підійти та замінувати її було майже неможливо – скрізь охорона, всі підступи охоронялися патрулями, потрапити усередину заважав також і 3-метровий частокіл та величезне озеро перед ним.

Проте, всі інші об’єкти виявилися партизанам під силу. Погода було дійсно партизанською, адже в ту ніч був сильний вітер, а потім дощ та мокрий сніг.

Мета цих навчань – спільно відшліфувати свої навички та вміння у війні проти зовнішнього ворога, який вже перейшов поріг нашої оселі, де наводить свої порядки і закони.

Останні новини Чернігівщини

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня

У Куликівській громаді відкрився сучасний ЦНАП європейського рівня 08:28

21 листопада у Куликівській об’єднаній територіальній громаді урочисто відкрили Центр надання адміністративних послуг, модернізований за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини

Новому часові - нові зміни: у фокусі уваги питання Ялівщини 08:19

20 листопада відбулося засідання за круглим столом на тему «Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»: очікування та реальність». Його провів комітет Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації з реалізації Програми «Зелене намисто Чернігівщини».

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції

Проєкт міського бюджету Чернігова на 2020 рік: основні цифри та тенденції 08:08

Проєкт узгоджений з Законом України «Про державний бюджет на 2020 рік», прийнятим 14 листопада.

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави

Сільськогосподарські угіддя повертаються у розпорядження держави 07:49

Земельним кодексом України передбачено, що правом на безоплатну приватизацію земель громадянин може скористатися лише один раз по кожному виду використання.

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку

В Семенівці поліція викрила порушника, який автівкою зніс зупинку 07:44

Група реагування патрульної поліції ідентифікувала дзеркало заднього виду, що лишилося на місці пригоди, і вийшла на водія-втікача.