Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 03:03:33

Ніжинські партизани пішли на Прилуки

31.03.2015   09:27Агенцiя

У минулі вихідні диверсійно-розвідувальні групи батальйону “ЗБТО ГРОН” умовно замінували стратегічні об’єкти під Прилуками, повідомив nizhyn.city.

Були проведені спільні навчання ніжинських партизан, прилуцьких “козаків” та “самооборонівців”.

Ніжинці десантуються під Прилуками, розподіляються у дрібні групи, після чого мають непоміченими підійти до стратегічних об’єктів, які охороняються “козаками” та “самообороною”, а потім замінувати їх.

Представники Прилук мали ці об’єкти ретельно охороняти, після виявлення супротивника – захопити його. Їх кількість значно переважала кількісний склад партизан. Партизан було близько 23 осіб, “козаків” та “самооборонівців” – близько 70.

Відбувалися ці навчання у нічний час доби. Першим замінованим об’єктом стала дамба. Одна з груп партизан непомітно пройшла близько 4 кілометрів, незважаючи на те, що по полю постійно патрулював ворожий “Хамер”, а потім 2 партизани підійшли до дамби, умовно замінували та непоміченими відійшли.

Не змогли партизани взяли лише один та найголовніший ворожий об’єкт – фортецю. Підійти та замінувати її було майже неможливо – скрізь охорона, всі підступи охоронялися патрулями, потрапити усередину заважав також і 3-метровий частокіл та величезне озеро перед ним.

Проте, всі інші об’єкти виявилися партизанам під силу. Погода було дійсно партизанською, адже в ту ніч був сильний вітер, а потім дощ та мокрий сніг.

Мета цих навчань – спільно відшліфувати свої навички та вміння у війні проти зовнішнього ворога, який вже перейшов поріг нашої оселі, де наводить свої порядки і закони.

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.