Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 лютого, 17:24:02

Оперативники викрили у зловживанні службовим становищем сільського голову

12.03.2015   07:42

Працівники управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівщини викрили сільського голову, який підписав державний акт права власності на земельну ділянку, розташовану на поселенні ІІ тисячоліття до нашої ери.

В ході здійснення оперативно-службової діяльності з виявлення зловживань у сфері земельних відносин оперативниками управління державної служби боротьби з економічною злочинністю Чернігівщини  розпочато кримінальне провадження за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем) відносно голови сільської ради одного з сіл Чернігівського району.

Головою сільради було погоджено технічну документацію та підписано державний акт на право власності на земельну ділянку площею 0,14га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Схема розміщення земельної ділянки, що знаходиться в даній технічній документації, безпосередньо попадає на пам'ятку археології місцевого значення - поселення ІІ тисячоліття до нашої ери, ХІ-ХІІІ століть.

Зазначене поселення було взяте на облік і позначене на картах землекористування та на картах при погодженні роздержавлення та розпаювання земель колективної власності.

Згідно із Земельним кодексом України та Законом України «Про охорону культурної спадщини», земельні ділянки під пам'ятками археології є землями історико-культурного призначення і не підлягають передачі у приватну власність.

Натомість відведення землі було здійснене без погодження з органом охорони культурної спадщини. Відповідно до розрахунків департаменту культури і туризму, національностей та релігії Чернігівської обласної державної адміністрації орієнтовна вартість частини земельної ділянки пам'ятки археології складає більше 3,5 мільйонів гривень.

Оперативне супроводження здійснює управління ДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року

Львівський апеляційний суд заборонив Владиславу Атрошенку обіймати посаду міського голови Чернігова протягом року 12:43

Міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку заборонили обіймати відповідну посаду строком на один рік.

За матеріалами СБУ судитимуть російського агента, який збирав інформацію про переміщення ЗСУ 10:09

Слідчі Управління СБ України в Чернігівській області завершили досудове розслідування стосовно мешканця прикордоння, який приховано збирав інформацію про місця дислокації та переміщення українських військ на території Чернігівщини та Київщини.

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус

«Слугу Народу» на Чернігівщині очолив В’ячеслав Чаус 09:55

Обов’язки голови Чернігівської обласної організації партії «Слуга Народу» покладено на В’ячеслава Чауса, який є головою Чернігівської ОВА.

1 лютого - цей день в Україні та в світі

1 лютого - цей день в Україні та в світі 09:52

ДЕНЬ 343 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 343 RUSSIAN AGRESSION

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів

Ворожі війська продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівщини та Сумщини з мінометів 09:50

Вчора, 30 січня, російські війська продовжували обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини