Міліціонери відкрили кримінальне провадженняза фактом ДТП зі зникненням з місця пригоди
Співробітники міліції встановили водія - винуватця дорожньо-транспортної пригоди, який залишив напризволяще збитого ним пішохода.

Як розповів начальник Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області полковник міліції Володимир Рапута, 28 січня близько 20:00 години в місті Чернігові сталася дорожньо-транспортна пригода.
Під час цієї трагедії невідомий автомобіль скоїв наїзд на 43-річного пішохода та з місця пригоди зник. Потерпілий чоловік з численними травмами та переломами був доставлений до однієї з міських лікарень.
В ході подальшої перевірки співробітниками міліції було встановлено, що винуватець цієї трагедії - водій автомобіля марки "Skoda Oktavia". Свідки запам'ятали лише перші дві букви номера. Правоохоронці почали пошуки автомобіля і його власника. І в цій ситуації дуже допомогла співпраця з громадськістю. Саме небайдужі громадяни надали правоохоронцям спочатку інформацію про номер та прикмети автомобіля-порушника, а потім і про його власника.
Співробітники міліції за наявними базами даних встановили ймовірного винуватця пригоди та виїхали до нього за місцем мешкання. Поблизу будинку знаходився автомобіль з явними ознаками перебування в ДТП - мав характерні для автопригоди пошкодження. Коли ж співробітники міліції звернулися до власника машини, за поясненнями з цього приводу, той нічого конкретного та зрозумілого відповісти не зміг бо знаходиться в стані алкогольного сп'яніння.
Як зазначив полковник міліції Володимир Рапута, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України («Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження, - карається штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого»). Ведеться досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).