Виплачені органом місцевого самоврядування кошти відшкодує особа, яки вчинила ДТП
З метою відшкодування збитків в розмірі 50 тис. грн, сплачених на виконання судового рішення Ріпкинською районною радою, прокурором заявлено позов до суду.
Саме таку суму органом місцевого самоврядування виплачено за рішенням суду батькам загиблого в дорожньо-транспортній пригоді за участю водія райради. Водій допустив порушення Правил дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого.
Вина працівника райради повністю доведена матеріалами кримінальної справи.
Відповідно до ст. ст. 130, 132-134 КЗпП України, моральну шкоду, заподіяну працівником під час виконання трудових обов’язків, несе організація, з якою цей працівник перебуває у трудових відносинах, а останній відповідає перед нею в порядку регресу.
Останні новини Чернігівщини
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.
У Чернігові День жалоби: внаслідок ворожої атаки загинули жінка та 4-річна дитина 10:03
Сьогодні близько 5-ї години ранку росіяни завдали удару безпілотником по житловому району Чернігова.
26 серпня: цей день в Україні і світі 10:01
День 1645 Російська агресія - Day 1645 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 13:15
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 3 особи та 2 особи постраждали.