Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 07:55:13

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка перевіряється апеляційним судом

30.12.2014   09:59

Законність рішень щодо передачі земель громадського пасовища біля с. Новоселівка наразі перевіряється апеляційним судом.

Як вже повідомлялося раніше, проведеною прокуратурою перевіркою встановлено, що Головним управлінням Держземагентства у Чернігівській області у березні-серпні 2014 року незаконно передано у приватну власність для ведення особистого селянського господарства та індивідуального садівництва земельні ділянки загальною площею 15 га на території Улянівської сільської ради Чернігівського району.

Незаконність відведення цих земельних ділянок полягає в тому, що до їх складу увійшли землі, надані у 1991 році територіальній громаді с. Новоселівка в якості громадського пасовища. Окрім того, відведення землі не погоджено з Улянівською сільською радою.

За результатами проведеної перевірки 08.10.2014 р. прокуратурою Чернігівського району заявлено 16 позовів про визнання недійсними наказів Головного управління Держземагентства у області та свідоцтв про право власності на ці земельні ділянки, всі з яких судом першої інстанції розглянуто та задоволено.

На сьогодні у зв’язку з надходженням апеляційних скарг відповідачів триває перегляд вказаних справ апеляційним судом області.

Водночас, адвокатом відповідачів у кометарі, наданому 25.12.2014 журналістам, який у подальшому був оприлюднений у ЗМІ, вказано, що земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, вже начебто передані у власність іншим особам.

Така інформація повністю не відповідає дійсності.

Усі земельні ділянки, щодо яких триває судовий спір, перебувають у власності відповідачів. Ще до початку розгляду справ по суті судом першої інстанції на них накладено арешт, у зв’язку з чим будь-які цивільно-правові угоди щодо цих земель до прийняття судом остаточних рішень укласти неможливо. Разом з тим, органи державної влади та місцевого самоврядування не мають права та можливості розпорядитися землями, які вже у приватній власності.
 

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини