Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 22:55:17

Ніжинський мехзавод має повернути "прихватизований" дитсадок громаді

23.12.2014   17:09

Прокуратура вимагає повернення приміщення дитячого садка у комунальну власність

Ще  досі  у  судах  триває  розгляд  справ  про  визнання  недійсною проведеної  у  90-х  роках  приватизації,  під  час  якої  до  статутних  фондів підприємств  незаконно  увійшли  об’єкти  нерухомості,  які  згідно  вимог чинного на той час законодавства  повинні були передаватися у державну або у комунальну власність. Про це йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Чернігівської області.

Так,  за  зверненням  Ніжинської  міської  ради  прокуратурою  області направлено  до  суду  позов  про  визнання  незаконним  акту  оцінки  майна цілісного майнового фонду ВАТ «Ніжинський механічний завод», до якого безпідставно  під  час  корпоратизації  у  1994  році  було  внесено  будівлю дитячого садочку.

Не зважаючи на той факт, що зазначене нерухоме майно повинно було передаватися  заводом  безоплатно  у  комунальну  власність,  на  сьогодні зазначене  приватне  акціонерне  товариство  збирається  отримати  за  нього кошти,  зобов’язавши  укласти  з  територіальною  громадою  договір купівлі-продажу.

Слід також зазначити, що спірне приміщення наразі використовується як школа мистецтв для дітей.

До  справи  залучено  засновника  заводу  -  Міністерство  промислової політики України - в архівах якого знаходяться документи,  які підтверджують неправомірність дій керівництва Ніжинського механічного заводу.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ