Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 22:34:49

Ніжинські сім’ї у "Родинному колі Чернігівщини"

23.12.2014   10:57

Події, що відбуваються на сході нашої країни, де кожного дня гинуть мирні люди, військовослужбовці, які боронять цілісність держави, не минають жодного з українців.

Вшанування пам’яті загиблих воїнів, які віддали своє життя за майбутнє нашої країни, майбутнє дітей, заслуговує неабияку повагу й увагу з боку влади і громадськості. Саме тому обласна державна адміністрація разом із Асоціацією фахівців з подолання наслідків психотравматичних ситуацій в Україні та Єдиним волонтерським центром ініціювали проведення в м. Чернігові благодійної акції до Дня Святого Миколая «Родинне коло Чернігівщини».

Цей захід привернув увагу громадськості до проблеми сімей загиблих, сприяв формуванню шанобливого, вдячного ставлення громади до військовослужбовців, які відстоюють свободи нашої країни в зоні АТО. До акції долучилися всі райони та міста Чернігівщини, які зазнали втрат своїх земляків. Ніжинські сім’ї загиблих Рябухи Сергія та Яковенка Дениса також приєдналися до « Родинного кола Чернігівщини».

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини