Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 січня, 00:40:38

Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА закупиться на 1 мільйон гривен у ТОВ "Український медичний дім"

23.12.2014   10:47Агенцiя

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації 15 грудня 2014 року уклало договір з ТОВ «Український медичний дім» на суму 719 829 грн. (з ПДВ). Предметом договору є постачання шприців ін’єкційних, систем ПР та ПС. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».

На розгляд тендерного комітету було подано п’ять конкурсних пропозицій.
Найнижчу ціну запропонувало ТОВ «ПРОМО-МЕД» - 567 073,00 грн., однак конкурсна комісія відхилила пропозицію через невідповідність документації конкурсних торгів п.3 ч 1. ст.29 Закону України «Про здійснення державних закупівель».

З такими формулюваннями було відхилено і пропозиції ПВКВ «ПРОМІМПЕКС» (запропонувано 779 816,00 грн. ), ТОВ «Аван-Медика», (запропоновано 759 668,97 грн.). Було розглянуто пропозиції ТОВ «Окрус», однак, їх ціна була вища, ніж запропонована ТОВ «Український медичний дім», а саме 739 215,00 грн.

За інформацією «Вісника державних закупівель» того ж дня Управлінням охорони здоров’я уклало ще один договір із ТОВ «Український медичний дім» на загальну суму 402 482,00 грн. Предметом закупівлі є інструменти і медичні прилади (дихальний контур одноразовий для анестезії, лінія капнографічна для вимірювання СО2, маска ларингеальна силіконова одноразова, мішок дихальний одноразового використання, трубка трахеостомічна з манжетом). На участь у торгах було подано дві конкурсні пропозиції: ТОВ «СЕНТ-МЕДІКАЛ» запропонувало 406 500,75 грн., а ТОВ «Український медичний дім - 402 482,00 грн.

Загальна сума договорів між ТОВ «Український медичний дім» та Управлінням охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації складає 1 122 311 грн. Це не перші великі угоди підприємства із закладами охорони здоров’я. За повідомленням z.texty.org.ua ТОВ «Український медичний дім», за останні 4 роки, уклало 114 угод з різними закладами охорони здоров’я на суму понад 33 мільйонів гривень.

Останні новини Чернігівщини

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть

В Уряді кажуть, що Штрафи та пеня за невчасно сплачені газ або тепло за січень нараховуватися не будуть 18:01

Через перехід до відкритих ринків електроенергії та газу в Україні з 1 січня відбулося різке зростання тарифів на газ та його транспортування.

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19

Виявлено п'ять нових випадків COVID-19 17:38

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 січня в області зафіксовано 5 нових випадків COVID-19.

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки?

Які зміни очікують заклади освіти Чернігова у найближчі роки? 15:28

Уважно вивчити змістовну частину Закону України «Про повну загальну середню освіту» та в зрозумілій формі роз’яснити чернігівцям, що очікується в галузі освіти у наступні роки - таке доручення чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав управлінню освіти Чернігівської міської ради 26 січня на щотижневій розширеній нараді.

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина

На збуті наркотиків викрито двох правоохоронців з Ніжина 15:18

25 січня слідчими територіального управління ДБР, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводу Чернігівського управління ДВБ Нацполіції України та відділу БКОЗ УСБУ у Чернігівській області, на збуті наркотичних засобів та психотропних речовин викрито двох правоохоронців.

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ