Оперативники державної служби боротьби з економічною злочинністю закрили мережу букмекерських контор
Силами мобільних груп УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області, які цілодобово моніторять місця можливої організації азартних ігор, в Чернігові та Ніжині закрито чотири букмекерські контори.
На виконання доручення Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова щодо повної ліквідації закладів грального бізнесу, а також закладів, які маскують свою незаконну діяльність під реалізацію та проведення державних лотерей, Управлінням державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Чернігівській області вжито комплекс заходів щодо повної ліквідації грального бізнесу.
Як повідомив тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Вадим Філашкін, на вихідні правоохоронці провели комплекс спеціальних заходів, в ході яких в Чернігові і Ніжині виявили чотири букмекерські контори, які маскувати свою незаконну діяльність під продаж державних миттєвих державних лотерей.
Заклади, в яких було організовано прийняття ставок на матчі спортивних подій, працювали всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» та закону «Про державні лотереї України».
Відвідати заклади міг будь хто - як дорослі, так і студентська молодь. Букмекерська контора працювала з дев'ятої ранку до дев'ятої вечора без перерви і вихідних. В ході санкціонованих обшуків вилучено комп'ютерну техніку, принтери, які використовувалися для друку чеків та монітори на загальну суму 150 тисяч гривень.
Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за статтею 203-2 Кримінального кодексу України (заняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.
Вадим Філашкін підкреслив, що протягом року силами працівників державної служби боротьби з економічною злочинністю відкрито 43 кримінальних провадження за зайняття гральним бізнесом, ліквідовано 20 гральних залів, вилучено близько трьохсот одиниць грального обладнання, 14 особам оголошено про підозру. Наразі за всіма фактами встановлюються особи, причетні до організації грального бізнесу.
Правоохоронці закликають громадян не стояти осторонь процесу викорінення грального бізнесу і просять повідомляти про всі факти грального бізнесу, в тому числі і на умовах анонімності.
Останні новини Чернігівщини
Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17
Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.
Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16
Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.
Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13
Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:01
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.