Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 грудня, 20:10:13

Лікарні чернігівської області мають закупити нові апарати ультразвукових досліджень

08.12.2014   07:10Агенцiя

По результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання

За інформацією «Вісника державних закупівель» Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Ніжинський міський пологовий будинок"Ніжинської міської ради Чернігівської області (договір від 25.11.2014), Чернігівський пологовий будинок (договір від 31.10.2014) та Чернігівська міська лікарня № 1 (договір від 03.11.2014) по результатам тендерних торгів уклали договір з Товариством з обмеженою відповідальністю «МЕД ЕКСІМ» на поставку діагностичного обладнання (апарат ультразвукових досліджень стаціонарного середнього класу, ультразвукова діагностична система з ендокавітальним та конвексним датчиками, апарат ультразвукових досліджень) на загальну суму 2 109 793 грн. 90 коп.

Згідно з інформацією сайту «Наші гроші» ТОВ «МЕД ЕКСІМ» у рейтингу Улюбленці медичної влади-2012 займала 29 місце, уклавши угоди на суму 81 620 968.

Цікавим є той факт, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було створено у квітні 2012 року, напередодні оголошення тендеру Головним управлінням охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації на закупівлю медичного устаткування на суму 190,70 млн грн. Тоді з ТОВ «МЕД ЕКСІМ» було укладено договір на постачання обладнання на 43,50 млн грн. Сайт «Наші гроші» опублікував інформацію, що ТОВ «МЕД ЕКСІМ» є компанією зі статутним капіталом 50 тис грн., зареєстрованої на мешканку міста Ніжина Чернігівської області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів

Чернігівська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" провела загальні збори 13:46

Традиційно напередодні Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС обласною державною адміністрацією затверджується спільний з громадськими організаціями чорнобильців План заходів, який охоплює всі території області та скоординовує роботу з тим, аби вшанування ліквідаторів трагедії відбулося належним чином не тільки на обласному рівні, а й на рівні кожного невеликого колективу, який свого часу відчув на собі наслідки тієї трагедії.

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині

Три польських міста стануть містами-побратимами громад на Чернігівщині 13:41

З 5️ по 8️ грудня у Польщі знаходяться керівники Менської, Плисківської, Сосницької об`єднанних територіальних громад Чернігівської області. Про це йдеться на сайті Сосницької селищної ради.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:30

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів

АЗС, пункт приймання зерна та садові будинки: архітектурно-містобудівна рада погодила низку детальних планів 13:10

У селищі Талалаївка на території існуючого елеватора планують облаштувати пункт приймання зерна. Детальний план території орієнтовною площею 4,7 гектара погодили члени обласної архітектурно-містобудівної ради.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня викрито 22 порушення Правил рибальства 12:57

За період з 28 листопада по 5 грудня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 22 порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини