Вшанували загиблих воїнів-танкістів та вручили їх рідним державні і військові нагороди
У селищі Гончарівське, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки на честь загиблих воїнів 1-ї окремої танкової бригади. Пам’ятку розмістили на будівлі Гончарівської шкільної гімназії, повідоляє Міністерство оборони України.
Відкрили меморіальну дошку тимчасово виконуючий обов’язки командира танкової бригади полковник Сергій Маленко та сільський голова Віталій Рудник.
Віддати шану загиблим танкістам в зоні проведення антитерористичної операції, прийшли мешканці селища, друзі та рідні воїнів.
Вони хвилиною мовчання вшанували пам’ять бійців та поклали квіти до меморіальної дошки. В свою чергу, місцеві школярі із запалених свічок склали слово-символ вічності — "Пам’ять".
Завершуючи захід, полковник Сергій Маленко вручив рідним 26 загиблих військовослужбовців державні та військові нагороди.
Останні новини Чернігівщини
Нічна атака дронами на Чернігівщину: загиблий і поранені, десятки вибухів за добу 12:23
Уночі агресор вдарив по Новгороду-Сіверському «геранями».
На вул. Оборонців Чернігова частково обмежать рух транспорту 11:36
З 09:00 10 лютого 2026 року до 13:00 13 лютого 2026 року у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вул. Оборонців Чернігова поблизу перехрестя з вул. Гетьмана Полуботка буде перекрито одну смугу руху в напрямку від «П’яти кутів» до вул. Шевченка.
Козелецькі поліцейські оперативно затримали грабіжника 10:51
Поліцейські відділення № 1 (селище Козелець) Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 35-річного чоловіка, причетного до пограбування 73-річної пенсіонерки в селищі Козелець Чернігівського району. За фактом грабежу поліція розслідує кримінальне провадження.
“Bissquit” — триб’ют “Snarky Puppy” у “Jazz-Кулісі” 10:50
7 лютого 2026 року глядачі та музиканти джаз-бенду “BissQuit” знову об’єдналися у творчому просторі “Jazz-Куліси”: у залі Чернігівського обласного філармонійного центру вперше у новому році відбувся концерт в рамках проєкту, і присвячений він був творчості видатного американського джаз-ф’южн-бенду “Snarky Puppy”.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:46
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.