Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 10:06:38

Ще одного бійця 13 батальйону, звинуваченого у побитті командирів, випустили з СІЗО

03.12.2014   13:35Агенцiя

Ще одного бійця 13 батальйону територіальної оборони Євгена Косовця, якого звинувачують у побитті командирів, випустили з СІЗО під особисте зобов’язання.

Таке рішення сьогодні, 3 грудня, прийняв Апеляційний суд Чернігівської області.

Запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час досудового розслідування бійцю призначив Деснянський районний суд 28 листопада 2014 року.

Зазначимо, що всіх інших підозрюваних у побитті командирів військовослужбовців, зокрема, Олександра Косовця, Олександра Кладкевича та Олексія Артюшенка Апеляційний суд вже випустив з СІЗО.

Під час сьогоднішнього судового засідання, прокурор, який виступає на стороні обвинувачень, зазначив, що проти Євгена Косовця відкрите ще одне кримінальне провадження за статтею 406 ККУ (Порушення статутних правил взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності відносин підлеглості). Проте цей довід не допоміг обвинуваченню і суд задовольнив апеляційний позов та випустив з-під варти бійця 13 батальйону.

Також, за словами прокурора, один із потерпілих офіцерів все ще знаходиться у шпиталі. Він лікується вже більше 21 дня. Інший потерпілий вже виписаний, проте наразі у відпустці.

Нагадаємо, як повідомляла військова прокуратура, в одній з військових частин група військовослужбовців, призваних з мобілізації, перебуваючи в нетверезому стані і грубо порушуючи військову дисципліну і Статут Збройних сил України, в суперечці з командиром та заступником начальника штабу військової частини застосували до них фізичне насильство, спричинивши тілесні ушкодження. Зараз постраждалі офіцери проходять лікування.

За результатами проведення першочергових слідчих дій встановлено, що вказане кримінальне правопорушення скоїли 4 військовослужбовців. Вони затримані за ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України, їм уже повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 405 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо начальника, вчинені групою осіб, або із застосуванням зброї, або в умовах воєнного стану або в бойовій обстановці, карається позбавленням волі від 5 до 10 років). За клопотанням військової прокуратури суд обрав для підозрюваних запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Чернігівщина: події і коментарі

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

У Чернігові поліцейські розслідують обставини смертельної ДТП 09:49

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула 84-річна жінка-пішохід.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини