Аварійні відключення електроенергії 1 грудня 2014
28 листопада 2014 року в 19:24 дією електричного захисту енергоблок №3 Запорізької АЕС, потужністю 1000 МВт відключено від мережі і виведено в поточний ремонт до 5 грудня 2014 року.
У зв‘язку з гострим дефіцитом генеруючих потужностей, через відсутність палива на теплових електростанціях о 09:16 год. 1 грудня 2014 року по команді диспетчера Національної енергетичної компанії «Укренерго» з метою забезпечення надійної роботи Об'єднаної енергосистеми України (ОЕС) в умовах дисбалансу між споживанням і виробництвом електроенергії введені перші 5 черг графіка аварійних відключень по Чернігівській області.
Станом на 11.30 год. обмеження потужності по Чернігівській області складає – 55 МВт.
Тривалість та обсяги відключень електроенергії регламентовані диспетчером ДП НЕК «Укренерго».
Зі свого боку ПАТ «Чернігівобленерго» для зменшення соціальної напруги та негативних наслідків від знеструмлень, відключатиме кожні черги споживачів від електроенергії не більше ніж на 2 години.
ПАТ «Чернігівобленерго» звертається до споживачів з розумінням віднестися до аварійної ситуації, яка виникла в Об‘єднаній енергосистемі України внаслідок дії зовнішніх факторів.
Останні новини Чернігівщини
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.
1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє