Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 05:35:35

На Чернігівщині продовжується боротьба з африканською чумою свиней

26.11.2014   13:31

Чергове засінання Державної надзвичайної протиепізотичної комісії при облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Костянтина Лубенцова відбулось 26 листопада.

У ході обговорення заслухано пропозиції членів комісії щодо внесення змін в рішення протоколу попереднього засідання.

Так, в. о. директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Катерина Тканко запропонувала нову редакцію порядку регулювання чисельності хижих та шкідливих тварин в межах природно-заповідного фонду на території Чернігівської області, створену з урахуванням науково-обгрунтованих експертних висновків.

Начальник Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарста Андрій Пивовар порушив питання про невідкладну роботу з обліку мисливців та працівників лісових господарств області. Також, він запропонував залишити проведення роз’яснювальної роботи щодо нерозповсюдження африканської чуми свиней Державним надзвичайними протиепізотичними комісіями при райдержадміністраціях та міських радах.

На сьогодні, найбільш доцільним заходом боротьби з поширенням АЧС вважається відстеження кількості диких тварин та їх відстріл на майданчиках відгодівлі. Триває робота із вдосконалення порядку захоронення диких тварин та матеріально-технічного забезпечення цього процесу.

За словами Костянтина Лубенцова, у районах, де були зафіксовані спалахи АЧС, домогосподарствам були виплачені компенсації за рахунок коштів обласного бюджету.

– Необхідно робити усе можливе, щоб запобігти виникненню нових спалахів захворювання диких свиней на території Чернігівщини, – наголосив заступник голови. – Також важливим завданням є недопущення поширення АЧС за межі області. Адже це поставить під загрозу всю країну.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.