Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:47:49

Факт підкупу виборців на території Бахмацького міського ринку «Колос» не підтвердився

24.10.2014   14:09

23 жовтня деяких інтернет-виданнях та соцмережах з’явилася інформація щодо підкупу виборців на ринку Бахмача з боку довіреної особи кандидата в народні депутати по 208 округу.

Зважаючи на те, що статтею 157 Кримінального кодексу України такі дії кваліфікуються як підкуп виборців, працівниками Бахмацького райвідділу внутрішніх справ негайно була проведена перевірка оприлюдненої інформації.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В результаті перевірки правоохоронцями встановлено, що  продемонстроване у відеоролику місце підкупу відсутнє на території Бахмацького міського ринку «Колос». Тобто події відбуваються зовсім в іншому місці.

Також під час спілкування міліціонерів з підприємцями та реалізаторами ринку працівниками міліції встановлено, що продемонстровані у відеоролику особи не являються ні підприємцями, ні реалізаторамиу. Це підтверджує і директор ринку «Колос» та контролери ринку.

Всього було опитано більше тридцяти підприємців, реалізаторів та представників адміністрації ринку. Перевіркою факт підкупу виборців на території бахмацького міського ринку «Колос» не підтвердився.

Натомість міліція звертається до всіх учасників виборчого процесу діяти виключно в рамках чинного законодавства, адже згідно змін, внесених до Кримінального кодексу України, підкуп виборців відноситься до тяжких злочинів.

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.