Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 вересня, 14:32:19

Трьох лікарів-хабарників судитимуть у Чернігові

24.10.2014   07:35

Прокуратура області підтримуватиме в суді державне обвинувачення щодо організованої злочинної групи з членів МСЕК, які налагодили одержання неправомірної вигоди за продовження групи інвалідності чи продовження листка непрацездатності.

З трьох обвинувачених один пішов на підписання зі слідством угоди про визнання винуватості.

Судовий розгляд кримінального провадження стосовно нього призначено на 24.10.2014 р.

З боку двох інших членів цієї злочинної групи визнання винуватості відсутнє, тому в суді їх вину державне обвинувачення буде доводити, надаючи докази. Обвинувальний акт щодо них 22.10.2014 р. прокуратурою області направлений до суду.


Довідково:

Як вже повідомлялося раніше, у створенні організованої злочинної групи обвинувачуються голова травматологічної медико-соціальної експертної комісії, лікар-ортопед-травматолог міжрайонної спеціалізованої травматологічної медико-соціальної експертної комісії та лікар-ортопед-травматолог поліклінічного відділення КЛПЗ «Чернігівська центральна районна лікарня».
Їм інкримінується отримання з квітня по травень 2014 р., з використанням свого службового становища, неправомірної вигоди в особистих інтересах від жителів Чернігівського району в розмірах від 700 до 2200 грн.
Всього правоохоронними органами задокументовано більше десяти епізодів їх злочинної діяльності на загальну суму понад 16 тис. грн.

 

Останні новини Чернігівщини

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт

Вони плетуть Перемогу: чернігівські волонтери організували плетіння сіток на фронт 14:15

«Кожен із нас зараз має робити все, що він може, тільки трішки більше!» – каже чернігівська волонтерка Марина Лисенко, яка організувала плетіння маскувальних сіток на фронт.

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва

За втручання обласної прокуратури повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва 14:11

Органами прокуратури забезпечено виконання рішення суду та повернуто у комунальну власність об’єкт незавершеного будівництва - комплекс будов та споруд районної лікарні в місті Прилуки Чернігівської області вартістю майже 400 тис. грн.

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко

«Інформація, яку ти знайшов, може врятувати життя», — журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко 14:08

Журналістка Суспільне Чернігів Аліна Клименко залишилася у блокадному Чернігові, під обстрілами російської армії, щоб бути зі своєю громадою, інформувати людей про загрози, показувати Україні та світові, що відбувається.

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди

Працівника Держекоінспекції у Чернігівській області засуджено судом за одержання неправомірної вигоди 14:05

Обласною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди державним інспектором контролюючого органу (ч. 1 ст. 368 КК України).

Мистецтво – на підтримку ЗСУ

Мистецтво – на підтримку ЗСУ 14:03

Протягом серпня-вересня поточного року творчий склад Чернігівського академічного облмуздрамтеатру ім. Т.Г.Шевченка втілив низку мистецьких проектів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, духовної міцності чернігівців, усіх захисників рідної землі.