Увага! 22 жовтня в області перевірятимуть технічний стан електросирен
Відповідно до розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації від 30.09.2014 року № 568 у період з 21 по 22 жовтня 2014 року відбудеться штабне тренування з органами управління територіальної та функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області на тему: «Дії органів управління територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернігівської області щодо організації управління заходами цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій».
Обласна державна адміністрація інформує населення області про те, що під час проведення штабного тренування здійснюватиметься перевірка системи оповіщення області, захисних споруд та найпростіших укриттів (підвальних приміщень), пристосованих для укриття населення.
Окремо звертаємо увагу, що 22 жовтня о 10:00 годині відбудеться ввімкнення елекросирен. Але турбуватися і панікувати не потрібно, адже це лише перевірка працездатності системи оповіщення області.
Останні новини Чернігівщини
157 школярів отримають матеріальну допомогу за успіхи у навчанні 10:12
157 учням та ученицям закладів загальної середньої освіти Чернігівської міської територіальної громади буде надано матеріальну допомогу за успіхи у навчанні. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 липня.
У Ріпках відкрили ветеранський простір за підтримки міжнародних партнерів 09:41
Днями у Ріпках відкрили ветеранський простір «Свої. Разом». Його створено в межах грантової ініціативи, яку реалізувала ГО «Центр гуманітарних технологій «Ахалар» за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні та за фінансової підтримки Уряду Німеччини.
Напередодні Дня медичного працівника Костянтин Мегем привітав фахівців обласної дитячої лікарні 09:09
27 липня, у день пам’яті святого Пантелеймона, своє професійне свято відзначатимуть українські медики. З цієї нагоди перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем привітав сьогодні працівників Чернігівської обласної дитячої лікарні.
Веслувальники Чернігівщини – серед призерів фіналу Командного чемпіонату України 08:34
З 15 до 19 липня у місті Умань відбувся фінал Командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат з веслування на байдарках і каное.
28 липня: цей день в Україні і світі 07:58
День 1615 Російська агресія - Day 1615 Russian aggression