Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 травня, 20:11:23

Кирила Середу відправили на реабілітаційне лікування у столичну клініку “Охматдит”

16.10.2011   12:43Агенцiя

Кирила Середу – хлопчика, що знаходився на стаціонарному лікуванні в Чернігівській обласній дитячій лікарні, відправляють для реабілітаційного лікування у столичну клініку “Охматдит”.

 

Про це повідомила головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров”я облдержадміністрації Людмила Кривець.

Людмила Кривець зазначила: У травні 2011-го року у Кирила Середи, 30.11.2007 р.н. було діагностовано серйозне захворювання, що потребувало нейрохірургічного лікування / діагноз не називається з етичних міркувань/.6-го червня дитина прооперована в Київському інституті нейрохірургії імені Ромоданова АМН України. 4-го липня в тяжкому коматозному стані хлопчика переведено до Чернігівської обласної дитячої лікарні в реанімобілі у супроводі лікаря-реаніматолога та анестезисти. Спочатку хворий знаходився на апараті штучної вентиляції легенів під цілодобовим наглядом спеціалістів і консультуванням дитячого нейрохірурга та інших фахівців. 2-го серпня та 3-го жовтня на консиліум до лікарні приїжджали столичні фахівці, які зробили висновок – методи лікування хворого відповідають протоколам, що застосовуються під час даного захворювання.

Стан дитини покращився, 3-го жовтня хлопчика переведено до соматичного відділення. Втім, від батьків хлопчика постійно надходили скарги, що їм не дозволяють знаходитися у реанімаційному відділенні безпосередньо біля ліжка хворого, хоча будь-яке реанімаційне відділення – не місце для частих відвідин. Проте, враховуючи стан хлопчика, для саме цих батьків був зроблений виняток. Питання лікування хворого знаходиться під постійним контролем керівництва управління охорони здоров”я та заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка.

З боку батьків висловлювалися пропозиції щодо переведення хворого на подальше лікування до Києва. Згідно їхнім вимогам було здійснено кілька телефонних дзвінків до столичної клініки “Охматдит”, заступник головного лікаря якої попередньо дала згоду на реабілітаційне та відновлювальне лікування хлопчика. Планується, що 17-18-го жовтня Кирило Середа буде переведений до “Охматдиту”. Додам, що практично всі витрати на лікування хлопчика в Чернігівській обласній дитячій лікарні заклад брав на себе, для покращення стану дитини було зроблено все можливе.

Прес-служба Управління охорони здоров”я облдержадміністрації

 

P.S. Кирила Середу 17 жовтня за сприяння голови облдержадміністрації Володимира Хоменка відправили для реабілітаційного та відновлювального лікування до столичної клініки "Охматдит”. Саме про це просили батьки хлопчика, коли звернулись до голови облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста?

Як студенти вивчають інновації для сталого відновлення міста? 15:16

Студенти НУ “Чернігівська політехніка” відвідали 3 практичних курси на базі Центру стартапів та інновацій “Перемога”, де отримали навички з 3D моделювання та друку, роботи з CNC верстатами (з числовим комп’ютерним програмуванням) та ресайклінгу пластику типу HDPE та LDPE

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій

Куди та з якими документами звертатися, щоб отримати статус учасника бойових дій 15:10

Відповідно до чинного українського законодавства до ветеранів війни належать учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.

“Що відбувається”: відбулася прем’єра спільного проєкту Медіабази.Чернігів та Суспільне 15:07

22 травня відбулась прем'єра нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?” – спільного проєкту “Суспільне Чернігів”, регіонального хабу Інституту масової інформації “Медіабаза.Чернігів” та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Мартін Єґер: Займатися сферою культури під час війни треба більше, ніж в мирний час 13:17

Зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Федеративної Республіки Німеччини в Україні під час сьогоднішнього візиту до області.

Допомагаємо українській системі охорони здоровʼя підготуватися до третьої зими під час війни: ВООЗ встановлює модульні котельні в лікарнях 12:19

Попри системні виклики в Україні триває підготовка до наступної зими, аби забезпечити функціонування української системи охорони здоров’я й надалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини