Куди зникли кошти на водогін у Семенівці? За колективним зверненням жителів м. Семенівка до прокурора розпочате кримінальне провадження
П’ятого вересня під час особистого прийому громадян у м. Семенівка до прокурора Чернігівської області звернулась ініціативна група місцевих мешканців, обурених діями своєї міської влади.
Вони скаржилися на зникнення невідомо куди коштів, сплачених ними на будівництво до своїх осель водопроводу. За розповіддю заявників, іще в позаминулому році містяни сплатили грошові кошти у підпорядковане міськраді КП «Ревна» за прокладання водогону по вулицях Кайдашівка та Первомайській. У 2013 році Семенівській міськраді виділено кошти для завершення робіт Чернігівською облдержадміністрацією. Однак досі жителі цих вулиць довгоочікуваної води не отримали. За словами громадян, на їх звернення і прохання міськрада належним чином не реагує. Куди поділися виділені кошти, їм теж не відомо.
Для об’єктивної перевірки викладених заявниками фактів та всебічного з’ясування обставин використання коштів прокуратурою району наразі розпочато кримінальне провадження.
Останні новини Чернігівщини
28 червня: цей день в Україні і світі 08:01
ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION
У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27
Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».
Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55
До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.
Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34
У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.
Чернігівщина: надходження військового збору за 5 місяців склали близько 1,1 млрд гривень 16:11
Протягом січня - травня 2025 року платники податків Чернігівської області сплатили до державного бюджету близько 1,1 млрд грн військового збору. Це в три рази більше, ніж надходження за аналогічний період минулого року. Додатково надійшло 761,1 млн гривень.