Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:39:05

За рахунок коштів Фонду оздоровлено 8491 дитину у Чернігівській області

15.08.2014   10:32Агенцiя

Завершується літня кампанія по оздоровленню дітей застрахованих осіб області за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Станом на 15 серпня поточного року, кількість дітей направлених на оздоровлення за кошти Фонду становила 8491 дитину.

Із них: 7468 оздоровлено робочими органами обласного відділення Фонду та 1023 дитини - організаціями професійних спілок.

Із загальної кількості: 4614 дітей отримали путівки, придбані за повну вартість (батьківська доплата складала лише 10%) і 3877 оздоровлені за часткової участі коштів Фонду.

Діти оздоровились і відпочили у 32 дитячих закладах оздоровлення Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Сумської, Одеської, Херсонської та Чернігівської областей.

Загальні витрати на оздоровлення дітей станом на 15 серпня становлять 17,1 млн. грн.

За межами області найбільше дітей оздоровлено в позаміських дитячих комплексах оздоровлення та відпочинку «Сонячний» - 1268, «Прибрежний» - 964, «Крилатий» - 755, які розташовані на узбережжі Чорного моря в Скадовському районі Херсонської області та мають першу і вищу атестаційну категорію. В дитячому закладі санаторного типу «Верховина» Івано-Франківської області оздоровилося 460 дітей.

В Чернігівській області найбільшу кількість дітей оздоровлено в дитячому центрі «Електронік» (с. Снов҆янка Чернігівського району) - 773, дитячому закладі санаторного типу «Остреч» (м. Мена) - 594 та закладі оздоровлення і відпочинку «Веселка» (смт Варва) - 367.

Діти та батьки дуже задоволені оздоровленням. Численні їх відгуки свідчать, що відпочинок влітку 2014 року перетворився на маленьку казку.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

До теми:

З новими силами — у новий навчальний рік

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини