Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:46:54

З новими силами — у новий навчальний рік

15.08.2014   08:07

Близько 64-х мільйонів гривень заплановано витратити в області на оздоровлення та відпочинок школярів цього літа.

З обласного бюджету виділено понад 20 мільйонів гривень, 10 — з місцевого. У загальну суму також входять кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (18,5 мільйонів гривень) та спонсорська допомога (близько 14-ти мільйонів). Станом на 10 серпня витрачено 76% коштів.

В області ведеться активна робота по збереженню мережі дитячих закладів оздоровлення. Не допускається їх перепрофілювання чи використання не за призначенням. Цього літа діють усі 26 закладів оздоровлення, з них три — санаторного типу.

Також працювали 507 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко. У цих закладах вже побували майже 60 тисяч школярів.

Значна увага приділяється відпочинку та оздоровленню особливих категорій дітей. Зокрема, оздоровчими послугами охоплено майже 94% всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, понад 44% всіх дітей-інвалідів.

— Здоров’я дітей — це скарб, який треба усіма силами оберігати. Ми зосереджуємо максимум уваги саме на літньому відпочинку та оздоровленню школярів. Необхідно забезпечити якомога комфортніші умови їх перебування в закладах оздоровлення та відпочинку, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».