Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 10:20:59

З новими силами — у новий навчальний рік

15.08.2014   08:07

Близько 64-х мільйонів гривень заплановано витратити в області на оздоровлення та відпочинок школярів цього літа.

З обласного бюджету виділено понад 20 мільйонів гривень, 10 — з місцевого. У загальну суму також входять кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (18,5 мільйонів гривень) та спонсорська допомога (близько 14-ти мільйонів). Станом на 10 серпня витрачено 76% коштів.

В області ведеться активна робота по збереженню мережі дитячих закладів оздоровлення. Не допускається їх перепрофілювання чи використання не за призначенням. Цього літа діють усі 26 закладів оздоровлення, з них три — санаторного типу.

Також працювали 507 таборів з денним перебуванням, 13 таборів праці та відпочинку і 1 наметове містечко. У цих закладах вже побували майже 60 тисяч школярів.

Значна увага приділяється відпочинку та оздоровленню особливих категорій дітей. Зокрема, оздоровчими послугами охоплено майже 94% всіх дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, понад 44% всіх дітей-інвалідів.

— Здоров’я дітей — це скарб, який треба усіма силами оберігати. Ми зосереджуємо максимум уваги саме на літньому відпочинку та оздоровленню школярів. Необхідно забезпечити якомога комфортніші умови їх перебування в закладах оздоровлення та відпочинку, — наголошує голова облдержадміністрації Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.