Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 17:04:35

Як вирішуються проблеми безпритульних тварин?

15.08.2014   07:28

Триває місячник гуманного відношення до безпритульних тварин. 13 серпня за ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «16 серпня — Міжнародний день безпритульних тварин. Як проблеми безпритульних тварин вирішується у м. Чернігові?».

Зустріч відбулася за участі представників Чернігівської міської ради, міжрайонної прокуратури з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері, експертів та представників громадськості.

Під час засідання були розглянуті результати моніторингу виконання міської Програми охорони тваринного світу. Також обговорені питання щодо інформаційно-просвітницьких заходів, що були ініційовані Громадською радою.

Виховання підростаючого покоління на основі принципів гуманності, відповідальності і любові є важливим. Зараз ми напрацьовуємо і плануємо подати до управління освіти міськради пропозиції щодо вдосконалення морально-екологічного аспекту виховання дітей, ― зазначила голова комітету з питань екології та природних ресурсів Громадської ради Валентина Седячко.

Були підведені підсумки стосовно ситуації в Чернігові щодо виконання программ, які стосуються безпритульних та домашніх тварин. Наголошено на необхідності проведення реєстру власницьких тварин, адже 70% безпритульних тварин України складають саме ті, що колись мали господарів.

У результаті обговорення було прийнято за основу Звіт про проведення моніторингу виконання Програми охорони тваринного світу, регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у місті Чернігові на 2011—2015 роки.

Також вирішено підготувати звернення до Чернігівського міського голови з вимогою надати пояснення, чому не виконувались окремі пункти вищезазначеної Програми та які перспективи їх подальшого втілення.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини