Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 19:09:40

Власники качиної ферми у Козельці ствердують, що шкідливого впливу на людей і навколишнє середовище не буде

26.07.2014   15:51

Питання «зашкодить чи не зашкодить» нова качина ферма, що на Козелеччині, й досі висить у повітрі.

Щоб розвіяти, або підтвердити всі сумніви, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю запропонував журналістам області додатковий прес-тур.
Журналісти спочатку поставили свої запитання заступнику директора ТОВ «Регіонпродукт-Україна» Ігорю Іллєнку.

- Продукція, яку ми будемо випускати, не містить жодних антибіотиків і стимуляторів росту. М’ясо, яке отримає споживач, буде корисним і смачним. Стосовно забруднення навколишнього середовища, можу із стовідсотковою впевненістю сказати, що жодних катаклізмів не буде, - підкреслив представник компанії.

Також журналісти під час прес-туру дізналися, що качина ферма будується за найновішими технологіями, які випереджають європейські стандарти.

Комплекс включатиме в себе інкубаторій, площі для утримання батьківського поголів’я та відгодівлі каченят, забійний цех, комбікормовий завод зі складом для зберігання зерна і біогазову установку.

Представники ЗМІ побували на будівництві комбікормового заводу, а також побачили інкубаторій.

Наприкінці прес-туру журналісти поспілкувалися з мешканцями села Булахів, яке знаходиться по сусідству з качиною фермою. Деякі радіють, бо отримають роботу з хорошою заробітною платою. Інші, навпаки, висловили сумніви, адже думають, що навколо ферми буде стояти сморід.

Ігор Іллєнко запевнив, що смороду і будь яких інших незручностей не буде.

-Через два місяці ми за власні кошти збудуємо нову об’їзну дорогу, щоб біля подвір’я людей не їздили машини. Також відремонтуємо будинок культури і будемо всіляко намагатися розвивати регіон, адже наше основне завдання - не нашкодити екології і дати можливість людям добре заробляти. Ми працюємо виключно в правовому полі, прозоро і відкрито.

Останні новини Чернігівщини

Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20

Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.

Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36

Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.

Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13

19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.

Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44

З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.

Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини