Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 жовтня, 04:35:33

Більше третини сімей Чернігівщини мають у своєму складі дітей віком до 18 років

25.07.2014   09:15

Сім’ї з дітьми

Підсумки вибіркового опитування домогосподарств показали, що більше третини сімей Чернігівщини (34%) мають у своєму складі дітей віком до 18 років (в Україні – 37,9%), абсолютна більшість (86,9%) з яких виховують одну дитину, майже кожна восьма – дві дитини і лише 0,4% – троє дітей і більше.

В області переважають сім’ї з дітьми у віці 7–13 років (34,3%). Найменшою є частка домогосподарств, що мають дітей у віці 14–15 років (10,9%). У кожній другій родині виховують дітей віком – до 7 років, у кожній п’ятій – 16–17 років.

Серед домогосподарств із дітьми 67,4% мають у своєму складі двох дорослих, 26% – трьох дорослих, кожне п’ятнадцяте – лише одну дорослу особу, від якої залежать умови та рівень життя. При цьому переважна більшість (93,2%) домогосподарств з однією дорослою особою виховують одну дитину.

На Чернігівщині 4,4% домогосподарств із дітьми складаються лише з дітей та непрацюючих пенсіонерів (в Україні – 1,9%).
 

Останні новини Чернігівщини

“Симфонія тривалістю в життя” триває 10:40

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” Чернігівського обласного філармонійного центру (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) 18 жовтня 2025 року представив глядачам програму, в яку увійшли твори юного Вольфганга Амадея Моцарта.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

20 жовтня: цей день в Україні і світі 10:35

День 1335 Російська агресія - Day 1335 Russian aggression

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини