Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 січня, 20:34:20

Декларанти міста Чернігова сплатили до бюджету 3 млн. грн.

25.07.2014   07:48Агенцiя

На таку суму податку на доходи фізичних осіб поповнився місцевий бюджет.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Чернігові Володимира Мехеда, у ході кампанії декларування доходів за 2013 рік громадяни Чернігова подали 3563 податкових декларацій про майновий стан та доходи. Сума задекларованого доходу склала 202,9 млн. грн.

За результатами декларування громадяни самостійно визначили податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 4,3 млн. грн. На даний час вже сплачено до бюджету майже 3,0 млн.грн.

Здебільшого громадяни декларували доходи від продажу та здачі в оренду об’єктів рухомого та нерухомого майна у розмірі 24,4 млн. грн., отримання інвестиційного прибутку у розмірі 2,5 млн.грн., інші доходи склали 176 млн.грн.

«Але як і в минулі роки, найчисельнішою категорією декларантів у обласному центрі виступають громадяни, які отримали доходи від спадкування рухомого та нерухомого майна. Ними самостійно задекларовано до сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб у сумі 104,9 млн.грн.»,- повідомив Володимир Мехед.

З метою отримання податкової знижки вже задекларували свої доходи та витрати близько 1,5 тис. мешканців Чернігова, для яких визначена сума повернення із бюджету в розмірі 1,7 млн.грн.

До речі, згідно чинного податкового законодавства, від цієї категорії громадян декларації приймаються до закінчення поточного календарного року. На звітну дату таким громадянам вже повернуто понад 1,6 млн.грн.
Звертаємо Вашу увагу, що самостійно визначені податкові зобов’язання, зазначені в поданих деклараціях про майновий стан і доходи, необхідно сплатити до 1 серпня 2014 року.

У разі порушення терміну сплати, відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України, передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів включно – у розмірі 10 відсотків від суми боргу; - при затримці більше 30 календарних днів - 20 відсотків від суми боргу.
 

Останні новини Чернігівщини

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською 16:10

16 відповідей про 16 січня. З цього дня всі послуги мають надаватися українською.

Виявлено 275 нових випадки COVID-19

Виявлено 275 нових випадки COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 січня в області зафіксовано 275 нових випадків COVID-19.

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності 12:23

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності говорили 14 січня під час тематичного семінару, організованого Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік 12:01

14 січня відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж 11:48

За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини