Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 15:00:59

Декларанти міста Чернігова сплатили до бюджету 3 млн. грн.

25.07.2014   07:48Агенцiя

На таку суму податку на доходи фізичних осіб поповнився місцевий бюджет.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Чернігові Володимира Мехеда, у ході кампанії декларування доходів за 2013 рік громадяни Чернігова подали 3563 податкових декларацій про майновий стан та доходи. Сума задекларованого доходу склала 202,9 млн. грн.

За результатами декларування громадяни самостійно визначили податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 4,3 млн. грн. На даний час вже сплачено до бюджету майже 3,0 млн.грн.

Здебільшого громадяни декларували доходи від продажу та здачі в оренду об’єктів рухомого та нерухомого майна у розмірі 24,4 млн. грн., отримання інвестиційного прибутку у розмірі 2,5 млн.грн., інші доходи склали 176 млн.грн.

«Але як і в минулі роки, найчисельнішою категорією декларантів у обласному центрі виступають громадяни, які отримали доходи від спадкування рухомого та нерухомого майна. Ними самостійно задекларовано до сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб у сумі 104,9 млн.грн.»,- повідомив Володимир Мехед.

З метою отримання податкової знижки вже задекларували свої доходи та витрати близько 1,5 тис. мешканців Чернігова, для яких визначена сума повернення із бюджету в розмірі 1,7 млн.грн.

До речі, згідно чинного податкового законодавства, від цієї категорії громадян декларації приймаються до закінчення поточного календарного року. На звітну дату таким громадянам вже повернуто понад 1,6 млн.грн.
Звертаємо Вашу увагу, що самостійно визначені податкові зобов’язання, зазначені в поданих деклараціях про майновий стан і доходи, необхідно сплатити до 1 серпня 2014 року.

У разі порушення терміну сплати, відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України, передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів включно – у розмірі 10 відсотків від суми боргу; - при затримці більше 30 календарних днів - 20 відсотків від суми боргу.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

Капремонт траси М-01: між Калитянським та Сираями йдуть дорожні роботи

Капремонт траси М-01: між Калитянським та Сираями йдуть дорожні роботи 11:35

Цьогоріч роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі активізувались на території Чернігівської області (у минулому році підрядник здебільшого працював на території Київщини).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини