Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 05:09:27

Декларанти міста Чернігова сплатили до бюджету 3 млн. грн.

25.07.2014   07:48Агенцiя

На таку суму податку на доходи фізичних осіб поповнився місцевий бюджет.

За словами заступника начальника ДПІ у м. Чернігові Володимира Мехеда, у ході кампанії декларування доходів за 2013 рік громадяни Чернігова подали 3563 податкових декларацій про майновий стан та доходи. Сума задекларованого доходу склала 202,9 млн. грн.

За результатами декларування громадяни самостійно визначили податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб у розмірі 4,3 млн. грн. На даний час вже сплачено до бюджету майже 3,0 млн.грн.

Здебільшого громадяни декларували доходи від продажу та здачі в оренду об’єктів рухомого та нерухомого майна у розмірі 24,4 млн. грн., отримання інвестиційного прибутку у розмірі 2,5 млн.грн., інші доходи склали 176 млн.грн.

«Але як і в минулі роки, найчисельнішою категорією декларантів у обласному центрі виступають громадяни, які отримали доходи від спадкування рухомого та нерухомого майна. Ними самостійно задекларовано до сплати в бюджет податку на доходи фізичних осіб у сумі 104,9 млн.грн.»,- повідомив Володимир Мехед.

З метою отримання податкової знижки вже задекларували свої доходи та витрати близько 1,5 тис. мешканців Чернігова, для яких визначена сума повернення із бюджету в розмірі 1,7 млн.грн.

До речі, згідно чинного податкового законодавства, від цієї категорії громадян декларації приймаються до закінчення поточного календарного року. На звітну дату таким громадянам вже повернуто понад 1,6 млн.грн.
Звертаємо Вашу увагу, що самостійно визначені податкові зобов’язання, зазначені в поданих деклараціях про майновий стан і доходи, необхідно сплатити до 1 серпня 2014 року.

У разі порушення терміну сплати, відповідно до ст. 126 Податкового кодексу України, передбачена відповідальність у вигляді штрафу у таких розмірах: - при затримці до 30 календарних днів включно – у розмірі 10 відсотків від суми боргу; - при затримці більше 30 календарних днів - 20 відсотків від суми боргу.
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові

У Чернігівській області виявлено 49 нових випадків COVID-19, з них 19 у Чернігові 14:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 19 вересня в області зафіксовано 49 нових випадків COVID-19.

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 14:01

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 19 вересня в Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Відкрито виставку дитячих творів

Відкрито виставку дитячих творів "Намалюй свого Бога". ФОТОрепортаж 10:45

В музеї сучасного мистецтва Пласт-Арт відкрито надзвичайно красиву обласну виставку дитячих творів під назвою "Намалюй свого Бога".

Бобровицький район вийшов із

Бобровицький район вийшов із "червоної" зони карантину 10:33

18 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було переглянуто рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн

Експосадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам вручили підозру у привласненні понад 800 тис. грн 10:20

Колишньому посадовцю Чернігівської ОДА та його спільникам повідомили про підозру у привласнення понад 800 тис. грн бюджетних коштів. Про це повідомляє пресслужба Офісу Генерального прокурора.