Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 червня, 12:55:59

Щорс: вогнеборці ліквідували пожежу, яка забрала життя 67-річного господаря

25.07.2014   07:14

23 липня о 23:10 до Служби порятунку "101" у м. Щорс надійшло повідомлення про пожежу в одному з приватних житлових будинків по вул. Гагаріна.

До місця події за 4 хвилини прибули рятувальники 8-ї державної пожежно-рятувальної частини.

На момент прибуття полум'я вирувало на даху та з-під вхідних дверей будівлі, а помешкання було повністю заповнено їдким димом.

Рятувальники за допомогою шанцевого інструменту відчинили двері та в захисних протигазах увійшли до оселі. На порозі оселі вогнеборці виявили тіло 67-річного домовласника. Нажаль, врятувати життя господаря було запізно.

Надихавшись небезпечного чаду, він знепритомнів і загинув. Пожежу було остаточно ліквідовано о 01:20. Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття на площі 4 кв.м. та 60 кв.м. покрівлі.

В ході розслідування з'ясувалось, що причиною пожежі стало коротке замикання лічильника у веранді будинку.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45

Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.

Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13

Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».

У Чернігові провели «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій 10:50

У Чернігові днями провели футбольний «Турнір Незламних» серед учасників бойових дій. Його організували Чернігівська обласна асоціація футболу спільно з ГО «Платформа підтримки героїв».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини