Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 07:52:00

Будівництво птахофабрики ТОВ "Регіонпродукт-Україна" стало об’єктом інформаційної атаки

18.07.2014   10:07Агенцiя

ТОВ «Регіонпродукт-Україна», яке реалізує на території Евминської сільської Ради та Остерської міської Ради, Чернігівської області проект будівництва птахофабрики офіційно повідомляє, що проти нього розпочалася негативна інформаційна кампанія.

Дані дії спрямовані на дискредитацію діяльності ТОВ «Регіонпродукт-Україна» з метою забезпечення корисних бізнес інтересів окремих приватних осіб та отримання фінансової наживи.

Акція проводиться шляхом розповсюдження через засоби масової інформації суб’єктивних фактів та суб’єктивної інформації, з залученням псевдо активістів, які сприяють маніпуляціям з інформацією та підміні суспільної думки.

Підприємство наголошує, що працює в правовому полі, прозоро та відкрито, отримало необхідні дозволи та висновки для будівництва птахофабрики, позитивні експертизи, провело обговорення питання майбутнього будівництва з представниками громади Козелецького району та у визначений Законом України строк повідомило про будівництво в засобах масової інформації.

ТОВ «Регіонпродукт-Україна», як інвестор, взяло на себе зобов’язання сприяти розвитку та поліпшенню соціально-економічного стану місцевих громад та регіону в цілому, будівництво птахофабрики забезпечить створення понад 600 робочих місць, розвиток інфраструктури, находження грошових коштів до місцевих бюджетів.

Як і вся Україна –ТОВ «Регіонпродукт-Україна» має намір вести бізнес по-європейські, але інформаційна кампанія, яка проводиться проти ТОВ «Регіонпродукт-Україна» в Чернігівській області унеможливлює розвиток підприємства та наносить суттєву економічну шкоду в подальшому розвитку регіону.


Прес-служба ТОВ «Регіонпродукт -Україна»

 

До теми: Громада Козелеччини – не проти будівництва качника, але в іншому місці.
 

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини