Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 листопада, 06:50:46

Громада Козелеччини – не проти будівництва качника, але в іншому місці

18.07.2014   10:06Агенцiя

Про це 17 липня в дискусійному клубі «Експертна думка» представники громади Остра, Полісського, Беремецького, Євминки, Крихаєва, Булохова, Літок і Літочок провели прес-конференцію щодо будівництва на території, наближеній до цих населених пунктів, мільйонного птахокомплексу. Люди зібрали підписи, що підтверджують їхню позицію – недопущення будівництва.

Громада Козелецького району намагається донести до населення Чернігівщини можливість екологічних проблем, пов’язаних з будівництвом птахокомплексу.

Побоювання виступаючих проти будівництва качатника на 10 млн. голів не безпідставні. Як повідомляє громада, дирекція даного об'єкта не представила ініціативній групі роз'яснення: чи передбачені в даному комплексі очисні споруди і чи є пакет документів, який гарантує екологічне благополуччя Козелецького району (Остра, Полісського, Беремецького, Євмінкі, Кріхаєва, Булохова, Літок и Літочок). Потребу в необхідності надання даної інформації двічі описувалось в друкованому виданні "Новини Придесення". Відповіді протягом півтора місяця не отримано.

Ірина Єрьоменко, член ініціативної групи, заявила, що документи про громадське обговорення є, а самого обговорення не було. Саме це стало причиною дискусії між журналістами і ініціативною групою. Представники ЗМІ вияснили, що громадськість поки що не зверталася з офіційними запитами до екологів, керівництва птахокоплекса та чиновників. Наразі будівництво триває, але скандал навкруги ферми тільки набирає обертів. Упевнитися, що дана проблема не буде витіснена з поля зору громадян іншими масштабними подіями в країні – ось головна причина зустрічі громадськості і ЗМІ. Сьогодні вони офіційно звернулися до голови облради та голови облдержадміністрації щодо відповідності будівельних робіт нормам безпеки довкілля. Жителі навколишніх сіл налаштовані до останнього відстоювати екологічну безпеку краю. По факту отриманих відповідей передбачається провести ще зустрічі зі ЗМІ.
 

До теми: Будівництво птахофабрики ТОВ "Регіонпродукт-Україна" стало об’єктом інформаційної атаки.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини