Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:46:10

Будівництво птахофабрики ТОВ "Регіонпродукт-Україна" стало об’єктом інформаційної атаки

18.07.2014   10:07Агенцiя

ТОВ «Регіонпродукт-Україна», яке реалізує на території Евминської сільської Ради та Остерської міської Ради, Чернігівської області проект будівництва птахофабрики офіційно повідомляє, що проти нього розпочалася негативна інформаційна кампанія.

Дані дії спрямовані на дискредитацію діяльності ТОВ «Регіонпродукт-Україна» з метою забезпечення корисних бізнес інтересів окремих приватних осіб та отримання фінансової наживи.

Акція проводиться шляхом розповсюдження через засоби масової інформації суб’єктивних фактів та суб’єктивної інформації, з залученням псевдо активістів, які сприяють маніпуляціям з інформацією та підміні суспільної думки.

Підприємство наголошує, що працює в правовому полі, прозоро та відкрито, отримало необхідні дозволи та висновки для будівництва птахофабрики, позитивні експертизи, провело обговорення питання майбутнього будівництва з представниками громади Козелецького району та у визначений Законом України строк повідомило про будівництво в засобах масової інформації.

ТОВ «Регіонпродукт-Україна», як інвестор, взяло на себе зобов’язання сприяти розвитку та поліпшенню соціально-економічного стану місцевих громад та регіону в цілому, будівництво птахофабрики забезпечить створення понад 600 робочих місць, розвиток інфраструктури, находження грошових коштів до місцевих бюджетів.

Як і вся Україна –ТОВ «Регіонпродукт-Україна» має намір вести бізнес по-європейські, але інформаційна кампанія, яка проводиться проти ТОВ «Регіонпродукт-Україна» в Чернігівській області унеможливлює розвиток підприємства та наносить суттєву економічну шкоду в подальшому розвитку регіону.


Прес-служба ТОВ «Регіонпродукт -Україна»

 

До теми: Громада Козелеччини – не проти будівництва качника, але в іншому місці.
 

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини