Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 травня, 18:27:51

Чернігівщина продовжує приймати переселенців з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО

15.07.2014   07:47

14 липня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Костянтина Лубенцова відбулась нарада щодо реалізації заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції в Чернігівську область.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та Управління служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області.

За повідомленням директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Олега Русіна, за допомогою в різні інстанції звернулося 234 сім’ї переселенців з Автономної республіки Крим, всього 408 осіб. З них 395 осіб отримали всебічну допомогу з розселення, відновлення втрачених документів, отримання соціальних виплат, працевлаштування, лікування, влаштування дітей до дитячих садків та шкіл.

На Чернігівщині тимчасово також проживає 340 сімей з Донецької та Луганської областей, що налічують 611 осіб. 570 з них вже отримали необхідну соціальну допомогу.

Основними опорними пунктами для переселенців на території області є заклади освіти, в яких на даний час можливо розмістити близько 1500 осіб. Однак, з початком навчального року кількість вільних місць скоротиться до 450-ти. У той же час багато пропозицій з прийому переселенців надходить від власників приватного сектору.

На завершення наради її учасники висловилися за необхідність розробки механізму компенсації з боку держави за час проживання в гуртожитках. Як було зазначено, на сьогодні, середня вартість проживання однієї особи становить близько 100 грн. Орієнтовно для наявної кількості осіб на це потрібно майже 1,8 млн грн. А при максимальному заповненні всіх існуючих місць у гуртожитках загальні витрати до кінця року можуть сягнути у 8 мільйонів гривень.
 

Останні новини Чернігівщини

 На Прилуччині поліцейські затримали зловмисника зі зброєю, який вчинив замах на вбивство своєї дружини

На Прилуччині поліцейські затримали зловмисника зі зброєю, який вчинив замах на вбивство своєї дружини 14:54

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції затримали 49-річного мешканця Варвинської громади, який в ході сімейної сварки пострілом з гвинтівки поранив дружину. Чоловіка помістили до ізолятора тимчасового тримання.

Хто на Чернігівщині найкращі у «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» — визначать змагання наступного тижня 14:40

З грудня минулого року у Чернігівській області відбулися три етапи спортивних змагань ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги»: у межах шкіл, громад та районів.

Ключові показники проєкту «Реконструкція водопроводу по вулиці Квітнева та проспекту Миру від ВНС-4 в м. Чернігів, ураженого внаслідок воєнних дій РФ на території України» 14:37

У Чернігові успішно реалізується грантовий проєкт щодо реконструкції водопроводу по вулиці Квітневій та проспекту Миру. Його здобутки обов’язково будуть використовуватись у майбутньому, оскільки демонструють спроможність міста та досвід співпраці з міжнародними партнерами, для залучення подальшої міжнародної технічної допомоги та інвестицій.

Стратегія розвитку області, напружена ситуація з податковою та медична галузь – на порядку денному Громадської ради 12:04

Чотири звернення розглянули сьогодні на засіданні Громадської ради, участь у якому взяв перший заступник голови Чернігівської ОДА Костянтин Мегем.

Що насправді відбувається з громадськими перевезеннями Чернігова? - позиція міської ради 10:32

Зручні автобуси середньої і великої місткості, більшість з яких нові й призначені для перевезення маломобільних груп населення, всі курсують за графіком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини