Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 11:09:17

Ще раз про молодіжний табір на Голубих озерах

03.07.2014   09:04

Другого липня відбувся брифінг директора Департаменту сім'ї, молоді та спорту ОДА Оксани Сердюк. На ньому вона презентувала результати роботи триденного табору молодіжного активу «Чернігівщина за єдину Україну».

Також до участі були запрошені троє учасників табору, один педагог-організатор та начальник відділу у справах сім’ї молоді та спорту Куликівської РДА.

Тема цьогорічного молодіжного табору настільки була широко та масово озвучена, що на брифінг прийшло журналістів менше ніж учасників та організаторів.

Здавалося, що головна мета заходу було ще раз наголосити: «Ми вважаємо, що захід вдався. Табір потрібно проводити і надалі, зробивши його традиційним». І що у ньому відпочивала дійсно патріотична молодь з усіх районів Чернігівщини. Оксана Станіславівна декілька разів наголошувала, що цьогорічний захід – це поєднання патріотичного виховання, національної свідомості та творчого розвитку молоді. А представниця Куликівської РДА зазначила: «Табір підкорює новизною. Розумієте, що якщо якийсь захід проводиться більше ніж три роки, то потрібно змінювати формат». За її словами на Голубих озерах зібралася «як ніколи патріотично налаштована молодь».

Всього у палатках на Голубих озерах відпочивали-працювали 250 молодих осіб з усіх районів. Особисто у мене склалося враження, що учасників відбирали за принципом: я цього хлопця-дівчину знаю. Принаймні так було у Куликівському районі. За словами Інни Янголь: «Як тільки дізналася про табір, подзвонила Дмитру. Він у нас активіст-універсал: і співає, і танцює, і організатор. І доручила йому зібрати команду».

Учасники табору, присутні на брифінгу, також поділилися враженнями від табору. Всі вони задоволені і місцем проведення, і організацією, і майстер-класами. «Ці три дні були часом відпочинку і нових відкриттів», - зазначив Дмитро Грінченко.
Представниця організації «Молодь Демократичного Альянсу" у Чернігові Антоніна Бескровная розповіла, що у таборі можна було «напитися патріотизму». Також дівчина додала, що цей табір довів, що українці можуть самі добре організовувати заходи.

За словами Оксани Сердюк до участі у заходах потрапили представники громадських організацій (ГО «СОТА», Молодь Демократичного Альянсу" у Чернігові). «Ми не ставили за критерій участь чи не участь у громадських організаціях та рухах», - сказала директор Департаменту. (А як же представники патріотичних організацій, як-то гайди, пластуни та інші?)

На організацію дозвілля 250 хлопців та дівчат було витрачено 120 тисяч гривень. Сюди входила вартість проїзду, харчування, оренда обладнання, замовлення патріотичної символіки та футболок для учасників. За які кошти добиралися до табору творчий колектив «Сіверські клейноди», педагоги-організатори, представники спортивних організацій та інші колективи, що допомагали організовувати змістовне дозвілля відпочиваючій молоді, не зрозуміло.

Керівник Департаменту також наголосила на тому, що на відміну від інших років молодь поводилася дуже організовано, що зранку у таборі було дуже чисто, і на ранкову зарядку не треба було нікого «виганяти».

Хочеться вірити, що ці 250 молодих представників районів та міст Чернігівщини, повернувшись додому, зможуть організувати своїх ровесників і передати їм той заряд патріотизму та свідомості, який вони отримали за ці три дні у молодіжному таборі.
 

Останні новини Чернігівщини

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ

За 10 місяців на рахунки платників Чернігівщини відшкодовано 962,5 млн грн ПДВ 10:10

За результатами перевірок упереджено безпідставно задекларовану до відшкодування суму ПДВ у розмірі 63,5 млн гривень.

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі

Для військовослужбовців-контрактників звели нові комфортні оселі 09:46

До Дня Збройних Сил України мають заселити військовослужбовців-контрактників в перший із трьох гуртожитків поліпшеного типу в Гончарівському гарнізоні, що на Чернігівщині.

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Проведено навчальний семінар з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу 09:32

19 листопада в приміщенні Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено навчальний семінар “Модуль "Кабінет адвоката БПД".

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон

Спецшкола олімпійського резерву у Чернігові отримала оновлений стадіон 09:17

Після закінчення робіт з реконструкції Держархбудінспекція прийняла в експлуатацію оновлений стадіон Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Юність» в місті Чернігові.

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в Чернігівській області в січні–вересні 2019 року. ДОВІДКА 09:05

На 1 жовтня 2019 року чисельність наявного населення Чернігівської області, за оцінкою, становила 995,1 тис. осіб. Дві третини з них проживали в міських поселеннях.