Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 08:03:54

На засіданні за "круглим столом" обговорені питання профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів

30.05.2014   06:56

28 травня з ініціативи комітету з питань охорони здоров’я Громадської ради при облдержадміністрації відбулось засідання за «круглим столом» на тему «Обговорення проблеми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів в Чернігівській області».

Вів засідання заступник голови Громадської ради при облдержадміністрації, голова комітету з питань охорони здоров’я, головний лікар КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня» Микола Романюк.

Представники управління охорони здоров’я облдержадміністрації, медичної спільноти та громадських організацій попри дороговартісність державної та обласної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів, вважають можливим прийняття відповідної обласної програми. На їх думку, пріоритетним напрямком програми має стати профілактична робота. Адже при порівняно невеликих фінансових вкладеннях профілактична робота (інформаційна кампанія, вакцинація, забезпечення сучасними дезінфікуючими розчинами тощо) спроможна вберегти життя тисячі чернігівців.

Обговорювалось також проблеми якісної діагностики, створення реєстру інфікованих, ситуацію з захворюваністю та лікуванням гепатитів у дітей, лікування вірусних гепатитів у людей, хворих на ВІЛ/СНІД.

Під час обговорення було зазначено, що проблема дуже складна і потребує уваги зі сторони держави та громадськості.

Було вирішено рекомендувати облдержадміністрації створити робочу групу, яка б вивчила наявні проблемні питання організації в області діагностики та лікування вірусних гепатитів, розробила першочергові кроки інформаційної кампанії попередження поширення захворювання на вірусні гепатити та підготувала проект відповідної обласної програми.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини