Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 10:56:15

Прокуратурою виявлено фальсифікацію протоколу щодо "Ялівщини"

16.05.2014   11:52Агенцiя

Прокуратурою міста проведено перевірку в діяльності Чернігівської міської ради щодо проведення 24.04.2014 засідання її постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

Встановлено, що протокол засідання цієї комісії, який  в подальшому став підставою для винесення на голосування 40 сесії 6 скликання міськради питання щодо безоплатної приватизації земель в урочищі «Ялівщина», має ознаки фальсифікації.

З чотирьох членів комісії, які, згідно цього протоколу, одноголосно проголосували за можливість включення (рекомендації) вказаного питання до порядку денного сесії, один не підтвердив своєї участі в засіданні комісії та голосуванні.

Таким чином, у діях службових осіб постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Чернігівської міської ради вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Розпочато кримінальне провадження.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Передані в приватні руки земельні ділянки в урочищі "Ялівщина" накладаються на територію археологічних пам’яток і можуть належати тільки державі, — прокуратура

Прокуратурою терміново розпочато перевірку «роздачі» земель ландшафтного парку "Ялівщина"

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.