Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 14:34:21

Прокуратурою виявлено фальсифікацію протоколу щодо "Ялівщини"

16.05.2014   11:52Агенцiя

Прокуратурою міста проведено перевірку в діяльності Чернігівської міської ради щодо проведення 24.04.2014 засідання її постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин.

Встановлено, що протокол засідання цієї комісії, який  в подальшому став підставою для винесення на голосування 40 сесії 6 скликання міськради питання щодо безоплатної приватизації земель в урочищі «Ялівщина», має ознаки фальсифікації.

З чотирьох членів комісії, які, згідно цього протоколу, одноголосно проголосували за можливість включення (рекомендації) вказаного питання до порядку денного сесії, один не підтвердив своєї участі в засіданні комісії та голосуванні.

Таким чином, у діях службових осіб постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Чернігівської міської ради вбачаються ознаки складу злочину, передбаченого  ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення). Розпочато кримінальне провадження.

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Передані в приватні руки земельні ділянки в урочищі "Ялівщина" накладаються на територію археологічних пам’яток і можуть належати тільки державі, — прокуратура

Прокуратурою терміново розпочато перевірку «роздачі» земель ландшафтного парку "Ялівщина"

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини