Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:28:50

Прокуратурою терміново розпочато перевірку «роздачі» земель ландшафтного парку "Ялівщина"

28.04.2014   19:11

Прокуратурою міста Чернігова почато перевірку щодо законності відчуження на користь приватних осіб земельних ділянок загальною площею понад 3 гектари в центрі урочища «Ялівщина».

На ранок 28 квітня направлені запити-витребування землевпорядної та іншої правовстановлюючої документації. Вимогу про проведення негайної перевірки скеровано до Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області.

Підставою для перевірки прокуратури стало резонансне рішення 40-ї сесії Чернігівської міськради, яким у приватну власність віддані дві великі земельні ділянки на території, яку має займати створюваний нині регіональний ландшафтний парк «Ялівщина».

Перевірка прокуратури має дати юридичну оцінку законності прийнятого депутатами рішення. Про хід та результати перевірки, а також вжиття подальших заходів громадськість буде проінформовано.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.