Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 листопада, 18:08:17

19 протоколів на порушників-паліїв складено з початку року екологічною інспекцією

01.04.2014   12:38

19 протоколів на порушників, які палять сміття на території міста, складено в Чернігові працівниками екологічної інспекції КАТП 2528 із початку року. Штраф за дане порушення складає від 340 грн. до 1700 грн.

«З приходом весни ми практично щодня проводимо рейди з виявлення осіб, котрі спалюють опале листя, залишки рослинності та інше сміття, як у приватному секторі, так і на території підприємств, організацій тощо», - розповідає начальник інспекції Сергій Стринадко.

Він нагадує, що дим від спалювання залишків рослинності та опалого листя з накопиченими шкідливими речовинами, які викидаються в повітря автотранспортом і підприємствами, може завдати серйозної шкоди здоров'ю людей. Особливо небезпечним є спалювання рослинності, обробленої хімікатами на присадибних ділянках. Крім того, такі вогнища не лише завдають шкоди довкіллю та здоров'ю людей, а й можуть перерости в неконтрольовані пожежі та призвести до значних збитків.

Комунальники рекомендують мешканцям приватного сектору замість спалювання заздалегідь подбати про облаштування компостної ями. Це не тільки збереже гаманець господаря від штрафу, а ще й дасть якісне добриво для присадибної ділянки у наступному році.

У разі виявлення фактів порушень – телефонуйте до екологічної інспекції КП «АТП-2528» міської ради за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини