Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 09:34:07

19 протоколів на порушників-паліїв складено з початку року екологічною інспекцією

01.04.2014   12:38

19 протоколів на порушників, які палять сміття на території міста, складено в Чернігові працівниками екологічної інспекції КАТП 2528 із початку року. Штраф за дане порушення складає від 340 грн. до 1700 грн.

«З приходом весни ми практично щодня проводимо рейди з виявлення осіб, котрі спалюють опале листя, залишки рослинності та інше сміття, як у приватному секторі, так і на території підприємств, організацій тощо», - розповідає начальник інспекції Сергій Стринадко.

Він нагадує, що дим від спалювання залишків рослинності та опалого листя з накопиченими шкідливими речовинами, які викидаються в повітря автотранспортом і підприємствами, може завдати серйозної шкоди здоров'ю людей. Особливо небезпечним є спалювання рослинності, обробленої хімікатами на присадибних ділянках. Крім того, такі вогнища не лише завдають шкоди довкіллю та здоров'ю людей, а й можуть перерости в неконтрольовані пожежі та призвести до значних збитків.

Комунальники рекомендують мешканцям приватного сектору замість спалювання заздалегідь подбати про облаштування компостної ями. Це не тільки збереже гаманець господаря від штрафу, а ще й дасть якісне добриво для присадибної ділянки у наступному році.

У разі виявлення фактів порушень – телефонуйте до екологічної інспекції КП «АТП-2528» міської ради за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради

Відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради 13:06

26 листопада відбулась перша сесія новообраної Корюківської районної ради VIII скликання.

Прилуки: триває осіннє прибирання міста

Прилуки: триває осіннє прибирання міста 13:00

Працівники комунальних служб та жителі приватного сектору і багатоповерхівок прибирають опале листя, рештки городництва та обпилюють дерева і кущі.