Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 09:33:50

На Чернігівщині підприємці безкоштовно пошили першу партію комплектів бойового спорядження для потреб Збройних Сил України

01.04.2014   07:46Агенцiя

У місті Прилуки, що на Чернігівщині, колектив приватного підприємства, опанував виготовлення та передав першу партію комплектів бойового спорядження – “розгрузок”, для військовослужбовців Збройних Сил України.

Зважаючи на те, що дане спорядження призначене для зручності дій військовослужбовця розподіляючи вагу набоїв, гранат та штатної зброї рівномірно з обох боків, він має змогу діяти в бою значно ефективніше.

Як зазначив директор приватного підприємства “Вербена-Прилуки” Олександр Панков, рішення щодо допомоги військовим у такий спосіб було прийнято серед працівників одноголосно.

– Ускладнювалось завдання тим, що ми шили таке спорядження вперше. Зважаючи на всі побажання щодо необхідності та можливості використання матеріалів та аксесуарів, за зразком одного з існуючих екземплярів виробу іноземного виробництва, нами було пошито перші зразки екіпірування військовослужбовців, – розповів Олександр Панков. – Вже в найближчий час спільно з меценатами ми плануємо налагодити конвеєрне виробництво спорядження, яке так необхідно для наших військовослужбовців.

В свою чергу командир однієї з військових частин від усіх військовослужбовців висловив щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію директора приватного підприємства “Вербена-Прилуки” та всім працівникам.

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад

Андрій Прокопенко зібрав голів об’єднаних територіальних громад 09:04

Очільник Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко провів робочу зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернігівщини.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 листопада до 8:00 14 листопада 2019 року.

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети

Чернігівські військові випробовували зенітні керовані ракети 08:34

Чернігівські фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки на Державному випробувальному полігоні “Ягорлик”, що на Херсонщині, провели випробування зенітних керованих ракет 9М83 та 9В55К(Р), що використовуються в зенітних ракетних комплексах С-300-В1 та С-300 ПС.

Даючи іншим – ти отримуєш вдвічі більше

Даючи іншим – ти отримуєш вдвічі більше 08:16

Біло-голубі кульки, яскраві хризантеми та звуки музики – атрибути свята, яке відбулося 12 листопада в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Чернігівської районної ради.

Пройшли співбесіди з керівниками районних структурних підрозділів Держпродспоживслужби

Пройшли співбесіди з керівниками районних структурних підрозділів Держпродспоживслужби 08:07

Активізувати діяльність структурних підрозділів у районах і містах, зокрема розширити коло послуг, що надають населенню районні державні лікарні ветеринарної медицини, підвищити їх якість і пришвидшити процес акредитації міжрайонних лабораторій - такі завдання перед керівниками підпорядкованих Головному управлінню Держпродспоживслужби в Чернігівській області установ поставив начальник відомства Юрій Павлішен.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини