Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:47:18

"Зробимо Україну чистою!"

28.02.2014   09:23

Під таким гаслом Громадська організація, яка так і називається «Зробимо Україну чистою», ініціює проведення всеукраїнської толоки, об’єднавши зусилля громадського, державного та комерційного секторів.

Обговоренню організаційних питань була присвячена сьогоднішня нарада, яка відбулася в обласному центрі за участю представників Департаментів інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, сім’ї, молоді та спорту, житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Управління освіти і науки ОДА, громадських організацій міста та представників чернігівського студентства.

За словами представників громадської організації, мета акції не стільки допомогти комунальникам прибрати сміття, скільки докорінно змінити свідомість українців у своєму ставленні до життєвого простору та виховати в суспільстві потребу дбати про довкілля.

Ініціатива, що згодом переросла у світовий рух «Let’s do it, world!», належить естонцям. У 2008 році 50 тисяч громадян Естонії вийшли на велике прибирання своєї країни. За 3 години вони зібрали 10 тисяч тонн сміття. У наступні роки до акції долучилися жителі сусідніх Литви та Латвії, а також Словенії, Португалії та інших країн світу. В Україні акція проводитиметься вчетверте.

У цьому році вона проходитиме у форматі фестивалю чистоти. Організатори запланували екологічні ярмарки, польові кухні, висадження дерев, «бал на траві», конкурси прибудинкових територій тощо.

На думку координатора всеукраїнської акції Лілії Ткаченко, у боротьбі за чистоту нашої планети вкрай необхідно зрушити з мертвої точки проблему знищення відходів, запровадивши скрізь обов’язкове сортування і переробку сміття.

Організатори заходу розподілили між собою напрямки роботи, узгодили попередній план дій на підготовчий період, протягом якого у найближчі тижні буде розроблений та оприлюднений власне план проведення самої акції.

На завершення усі присутні на нараді зійшлися на думці, що даючи життя таким ініціативам, як фестиваль чистоти, який по своїй суті є освітньою акцією, вдасться наблизити той час, коли відпаде потреба у таких толоках, а проблема побутових відходів взагалі перестане існувати.

Отже, зробити свій внесок у поліпшення навколишнього середовища, а вулиці своїх міст, селищ та сіл ошатнішими, всі небайдужі зможуть 12 квітня, долучившись до акції «Зробимо Україну чистою!».

Отримати додаткову інформацію та стати волонтером можна, зареєструвавшись на веб-сторінці www.letsdoit.org.ua або звернувшись до координатора по Чернігівській області Богдан Вікторії за електронною адресою bgdan.vika@gmail.com
 

Останні новини Чернігівщини

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня

Конкурс дитячої творчості “Вода та зміни клімату” продовжено до 24 квітня 12:40

Щоб під час карантину зробити проведення творчого змагання безпечнішим, а перебування дітей вдома цікавішим – ми вирішили перевести конкурс дитячого малюнку в on-line режим.

Чернігівський

Чернігівський "Спецназ" озброює військових, волонтерів і лікарів для боротьби з китайським терористом "COVID 19" 12:36

В час напруженої боротьби з коронавірусною інфекцією "COVID 19", яка наносить удари як безжалісний терорист, підступно і несподівано, набув нових потужних обертів волонтерський рух і благодійництво.

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини