Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 16:11:56

За наполягання прокуратури налагоджено стан поводження з відходами в районі та зменшено комунальні тарифи для населення

05.02.2014   08:53

Вжитими заходами прокурорського впливу прокуратура Ріпкинського району змусила місцеву владу облаштувати полігони твердих побутових відходів та зменшити необґрунтовані комунальні тарифи для населення.

Здійснюючи прокурорський нагляд у сфері додержання вимог законодавства про поводження з відходами, прокурором було перевірено наявну інформацію щодо виду і обсягів утворення відходів, кількості сміттєзвалищ, наявності дозвільних документів, відповідність об’єктів вимогам екологічної і санітарної безпеки. Визначивши найбільш характерні порушення, прокуратура звернулася з відповідними позовами до суду.

Зокрема про визнання неправомірною бездіяльність Любецької селищної ради щодо неоформлення документів на будівництво та експлуатацію полігону твердих побутових відходів, зобов'язання відповідача розробити ряд заходів по створенню місця для їх складування. Судом задоволено позовні вимоги прокурора. На виконання рішення суду на сміттєзвалище виготовлено паспорт, його взято на баланс селищної ради.

Переймаючись проблемами жителів селища Любеч, прокурором району ініційовано ще й перегляд установлених селищною радою тарифів на вивезення сміття. Враховуючи, що відтепер для вивозу відходів відпала необхідність залучення підприємств з інших регіонів області та його вивіз за межі району, прокурор дійшов висновку про необхідність зменшення економічно необгрунтованих тарифів за вказані послуги.
Такі ж порушення встановлені в Добрянській селищній раді. За наслідками перевірки ініційовано позов, який перебуває у провадженні суду.

Всього на усунення виявлених порушень заявлено 2 позови та 2 подання про скасування безпідставних рішень селищних рад, розпочато процедуру з підготовки конкурсів для визначення суб'єктів господарювання, що надаватимуть відповідні послуги та економічно обґрунтований тариф (смт. Любеч).

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.