Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 02:13:58

За наполягання прокуратури налагоджено стан поводження з відходами в районі та зменшено комунальні тарифи для населення

05.02.2014   08:53

Вжитими заходами прокурорського впливу прокуратура Ріпкинського району змусила місцеву владу облаштувати полігони твердих побутових відходів та зменшити необґрунтовані комунальні тарифи для населення.

Здійснюючи прокурорський нагляд у сфері додержання вимог законодавства про поводження з відходами, прокурором було перевірено наявну інформацію щодо виду і обсягів утворення відходів, кількості сміттєзвалищ, наявності дозвільних документів, відповідність об’єктів вимогам екологічної і санітарної безпеки. Визначивши найбільш характерні порушення, прокуратура звернулася з відповідними позовами до суду.

Зокрема про визнання неправомірною бездіяльність Любецької селищної ради щодо неоформлення документів на будівництво та експлуатацію полігону твердих побутових відходів, зобов'язання відповідача розробити ряд заходів по створенню місця для їх складування. Судом задоволено позовні вимоги прокурора. На виконання рішення суду на сміттєзвалище виготовлено паспорт, його взято на баланс селищної ради.

Переймаючись проблемами жителів селища Любеч, прокурором району ініційовано ще й перегляд установлених селищною радою тарифів на вивезення сміття. Враховуючи, що відтепер для вивозу відходів відпала необхідність залучення підприємств з інших регіонів області та його вивіз за межі району, прокурор дійшов висновку про необхідність зменшення економічно необгрунтованих тарифів за вказані послуги.
Такі ж порушення встановлені в Добрянській селищній раді. За наслідками перевірки ініційовано позов, який перебуває у провадженні суду.

Всього на усунення виявлених порушень заявлено 2 позови та 2 подання про скасування безпідставних рішень селищних рад, розпочато процедуру з підготовки конкурсів для визначення суб'єктів господарювання, що надаватимуть відповідні послуги та економічно обґрунтований тариф (смт. Любеч).

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.