Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 06:58:31

За наполягання прокуратури налагоджено стан поводження з відходами в районі та зменшено комунальні тарифи для населення

05.02.2014   08:53

Вжитими заходами прокурорського впливу прокуратура Ріпкинського району змусила місцеву владу облаштувати полігони твердих побутових відходів та зменшити необґрунтовані комунальні тарифи для населення.

Здійснюючи прокурорський нагляд у сфері додержання вимог законодавства про поводження з відходами, прокурором було перевірено наявну інформацію щодо виду і обсягів утворення відходів, кількості сміттєзвалищ, наявності дозвільних документів, відповідність об’єктів вимогам екологічної і санітарної безпеки. Визначивши найбільш характерні порушення, прокуратура звернулася з відповідними позовами до суду.

Зокрема про визнання неправомірною бездіяльність Любецької селищної ради щодо неоформлення документів на будівництво та експлуатацію полігону твердих побутових відходів, зобов'язання відповідача розробити ряд заходів по створенню місця для їх складування. Судом задоволено позовні вимоги прокурора. На виконання рішення суду на сміттєзвалище виготовлено паспорт, його взято на баланс селищної ради.

Переймаючись проблемами жителів селища Любеч, прокурором району ініційовано ще й перегляд установлених селищною радою тарифів на вивезення сміття. Враховуючи, що відтепер для вивозу відходів відпала необхідність залучення підприємств з інших регіонів області та його вивіз за межі району, прокурор дійшов висновку про необхідність зменшення економічно необгрунтованих тарифів за вказані послуги.
Такі ж порушення встановлені в Добрянській селищній раді. За наслідками перевірки ініційовано позов, який перебуває у провадженні суду.

Всього на усунення виявлених порушень заявлено 2 позови та 2 подання про скасування безпідставних рішень селищних рад, розпочато процедуру з підготовки конкурсів для визначення суб'єктів господарювання, що надаватимуть відповідні послуги та економічно обґрунтований тариф (смт. Любеч).

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ