Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 16:41:43

У прокуратурі м. Чернігова проведено координаційну нараду з правоохоронцями

04.02.2014   14:28

Прокурор міста Чернігова провів координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів міста. На нараді обговорювалися стан протидії злочинності та корупції, результати вжитих організаційних та практичних заходів за минулий рік.

Як зазначалось на початку наради, прокуратурою і правоохоронними органами у взаємодії з органами місцевої влади і самоврядування вживались заходи до стабілізації криміногенної ситуації в місті, забезпечення роботи правоохоронних органів в умовах оновленого кримінального процесу. Як результат ‒ у 2013 році знизилась частка правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю; особами, які вчиняли кримінальні правопорушення раніше; у стані алкогольного сп’яніння. За результатами досудового розслідування правоохоронцями Чернігова протягом року розкрито 1,3 тисячі кримінальних правопорушень. Разом з тим, протидія злочинності має вестись більш результативно.

Далі учасниками наради було названо проблемні питання боротьби зі злочинними проявами та обговорено шляхи їх вирішення. Наголошувалось на необхідності подальшого посилення взаємодії всіх правоохоронних органів міста і вжиття додаткових спільних заходів для підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності та корупційним правопорушенням.

У підсумку, керівники правоохоронних органів міста узгодили та затвердили спільні заходи на кількох напрямках. Зокрема, з протидії  незаконному обігу наркотичних засобів, злочинам у сфері економіки, корупції, а також заходи з підвищення ефективності розшуку злочинців та безвісті зниклих осіб. Передбачено і кроки, які мають сприяти підвищенню ефективності досудового розслідування слідчими СВ Чернігівського міськвідділу міліції.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

 

Останні новини Чернігівщини

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток

Під час нересту у браконьєрів вилучено 958 кг незаконно добутої риби та понад 16 км сіток 14:10

З 25 березня по 29 червня на Чернігівщині тривала весняно- літня нерестова заборона щодо вилову водних біоресурсів.

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни

Мешканець Чернігова отримав вирок за пропаганду війни 14:04

За матеріалами Служби безпеки України Деснянський районний суд Чернігова заочно засудив місцевого мешканця за публічні заклики до війни, які він поширював через інтернет.

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576

Підтверджених випадків COVID-19 в області – 576 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА на 11 годину 6 липня зафіксовано 3 нових випадки COVID-19: два у Чернігові та один у Козелецькому районі (хворий був госпіталізований до районної лікарні з пневмонією). Чернігівці лікуються амбулаторно.

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА

Джерела доходів населення області. ДОВІДКА 13:47

За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) середньостатистичного домогосподарства Чернігівської області 2019 році зросли порівняно з 2018 роком на 15% та становили 11180 грн (в Україні – 12118 грн).

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві

Поліцейські затримали особу, підозрювану у вбивстві 13:38

Поліцейські Чернігівського відділу поліції помістили до ізолятора тимчасового тримання чоловіка, який обґрунтовано підозрюється у завданні десятка смертельних ножових поранень знайомому.