Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 березня, 18:51:54

У прокуратурі м. Чернігова проведено координаційну нараду з правоохоронцями

04.02.2014   14:28

Прокурор міста Чернігова провів координаційну нараду з керівниками правоохоронних органів міста. На нараді обговорювалися стан протидії злочинності та корупції, результати вжитих організаційних та практичних заходів за минулий рік.

Як зазначалось на початку наради, прокуратурою і правоохоронними органами у взаємодії з органами місцевої влади і самоврядування вживались заходи до стабілізації криміногенної ситуації в місті, забезпечення роботи правоохоронних органів в умовах оновленого кримінального процесу. Як результат ‒ у 2013 році знизилась частка правопорушень, скоєних неповнолітніми або за їх участю; особами, які вчиняли кримінальні правопорушення раніше; у стані алкогольного сп’яніння. За результатами досудового розслідування правоохоронцями Чернігова протягом року розкрито 1,3 тисячі кримінальних правопорушень. Разом з тим, протидія злочинності має вестись більш результативно.

Далі учасниками наради було названо проблемні питання боротьби зі злочинними проявами та обговорено шляхи їх вирішення. Наголошувалось на необхідності подальшого посилення взаємодії всіх правоохоронних органів міста і вжиття додаткових спільних заходів для підвищення ефективності запобігання та протидії злочинності та корупційним правопорушенням.

У підсумку, керівники правоохоронних органів міста узгодили та затвердили спільні заходи на кількох напрямках. Зокрема, з протидії  незаконному обігу наркотичних засобів, злочинам у сфері економіки, корупції, а також заходи з підвищення ефективності розшуку злочинців та безвісті зниклих осіб. Передбачено і кроки, які мають сприяти підвищенню ефективності досудового розслідування слідчими СВ Чернігівського міськвідділу міліції.


Прес-служба прокуратури м. Чернігова

 

Останні новини Чернігівщини

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки

Просування новинних матеріалів у Youtube, Telegram та TikTok: чернігівські журналісти відтепер знають лайфхаки 15:51

Youtube, Telegram та TikTok мають свої секрети просування відео та текстових новинних матеріалів.

ДБР порушило кримінальне провадження щодо загибелі солдатів у військовій частині на Чернігівщині 15:50

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил поводження зі зброєю (ст. 414 КК України).

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію

Чернігівський драмтеатр популяризує вітчизняну драматургію 15:46

Протягом кожного театрального сезону в репертуарі театру з’являються нові постановки, які потім упродовж років не сходять зі сцени і привертають увагу глядацької аудиторії.

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн

Аудитори Чернігівщини забезпечили відшкодування втрат на суму 28,2 млн грн 15:40

За результатами проведених протягом січня – лютого 2023 року ревізій та перевірок закупівель фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень на суму 2,2 млн грн.

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми

У Чернігівському районі на міні підірвався трактор, чоловік отримав травми 15:37

17 березня о 10:53 на узбіччі автодороги загального користування в напрямку села Скоринець Чернігівського району стався підрив трактора на вибуховому пристрої, попередньо протитанковій міні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини