Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 липня, 11:01:07

Держсільгоспінспекція системно контролює питання дотримання вимог земельного законодавства в області

23.01.2014   12:26Агенцiя

Спеціалістами Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області відповідно до планових та позапланових заходів здійснено відпрацювання Козелецького району з питання дотримання вимог земельного законодавства суб’єктами господарювання при здійсненні господарської діяльності на території району.

За результатами проведених перевірок виявлені непоодинокі порушення вимог земельного законодавства в частині самовільного використання земель сільськогосподарського призначення, що веде за собою отримання неоподаткованого прибутку та втрат бюджету в наслідок несплати податку на землю.

Так, проведеними перевірками встановлено, що, в порушення вимог земельного законодавства ТОВ «Баришівська зернова компанія» при використанні земель сільськогосподарського призначення на території Хрещатенської сільської ради Козелецького району самовільно зайнято під вирощування сільськогосподарських культур невитребувані земельні частки (паї) загальною площею 98,19 га. В наслідок самовільного зайняття земельних ділянок нарахована шкода, нанесена державі, на загальну суму 72 523,72 грн.

ТОВ «Варт і Ко» при використанні земельних ділянок на території Булахівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області самовільно зайнято під вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки запасу та резервного фонду загальною площею 91,9055 га. Наслідком самовільного зайняття земельних ділянок стало нарахування шкоди, нанесеної державі, на загальну суму 67 881,95 грн.

Приватним підприємством «Промінь Озерне» при використанні земельних ділянок державної власності на території Озерненської та Савинської сільських рад Козелецького району самовільно зайнято для вирощування сільськогосподарських культур земельні ділянки державної власності (землі запасу), а саме: 197,27 га на території Озерненської та 160,82 га на території Савинської сільських рад. В наслідок самовільного зайняття земельних ділянок нарахована шкода, нанесена державі, на загальну суму 264 487,43 грн.

Враховуючи, що діями керівників вищезазначених підприємств завдано значної шкоди державі, а також те, що дані правопорушення мають ознаки кримінального злочину та підпадають під дію ст. 197-1 Кримінального кодексу України, матеріали перевірок передані до прокуратури Козелецького району для вжиття відповідних заходів.


Начальник управління контролю за використанням та охороною земель Держсільгоспінспекції в області Смаль В.І., прес-служба Державної інспекції сільського господарства в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжинському районі 16:12

11 липня близько 17-ї години до поліції надійшло повідомлення про те, що на трасі М-02 « Кіпті-Глухів-Бачівськ» поблизу Батурина сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої загинула людина.

Підлітки зі Сновщини взяли участь у менторській програмі "Покоління Перемоги" 15:39

Досягати спільних цілей навчилися десятикласники та десятикласниці Сновської громади під час участі в менторській програмі «Покоління перемоги» від GoGlobal. Крім цього, надолужили прогалини зі шкільних предметів, удосконалили свої комунікаційні навички та підтягнули фінансову грамотність.

Майже мільярд гривень компенсацій: на Чернігівщині триває реалізація програми «єВідновлення» 15:15

Програма «єВідновлення», яка передбачає надання компенсації за пошкоджене та зруйноване житло, реалізується в області більше року. За цей час на Чернігівщині нараховано компенсацій на майже мільярд гривень.

Чотири ліцеї та 23 гімназії. У Чернігові перепрофілювали заклади загальної середньої освіти 14:33

Тобто, змінили тип шкіл та затвердили їхні статути у новій редакції. Відповідне рішення затверджене на 41-й (позачерговій) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання 10 липня.

Чернігівські поліцейські розкрили крадіжку грошей з втраченої банківської картки 13:48

Оперативники Чернігівського райуправління поліції викрили зловмисницю, яка привласнила знайдену банківську картку, а потім викрала з неї 180 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини