Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 03:47:32

Питання забезпечення життєдіяльності населення в складних зимових умовах - під постійною увагою влади

14.01.2014   17:42

Питання забезпечення сталої роботи систем, що забезпечують життєдіяльність населення, об’єктів транспортної інфраструктури, закладів охорони здоров'я, освіти та соціальної сфери в екстремальних зимових умовах розглянули учасники засідання, яке 14 січня з керівниками обласних управлінь, організацій і підприємств провів перший заступник голови облдержадміністрації, голова обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Микола Стрілець.

Звертаючись до присутніх Микола Стрілець підкреслив, що у зв’язку з можливим погіршенням погодних умов, пов’язаним зі значним зниженням температури повітря, посиленням вітру та снігопадів необхідно забезпечити роботу транспорту, інфраструктури, безперебійну подачу теплової та електричної енергії споживачам, надання необхідної соціальної допомоги громадянам області.

Він звернув увагу керівників на потребу приведення й утримання в постійній готовності аварійно - технічних підрозділів та чергово-диспетчерських служб до оперативного реагування в разі виникнення надзвичайних ситуацій, забезпечення готовності спеціальної снігоочисної техніки комунальних підприємств та філій ДП «Чернігівський облавтодор» для розчищення доріг і вулиць від снігу у цілодобовому режимі.

«Керівництво обласної державної адміністрації приділяє постійну увагу питанням запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх негативних наслідків, недопущення загибелі і травмування людей та підвищенню готовності до оперативного реагування в разі їх виникнення», - наголосив Микола Стрілець.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.