Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:32:00

Микола Стрілець привітав зі столітнім ювілеєм Петра Кириловича Будніка

09.10.2013   14:44

9 жовтня до оселі Петра Кириловича Будніка, який мешкає у м. Чернігові завітали численні гості, друзі-ветерани, рідні, близькі та сусіди, щоб привітати його зі 100-річним ювілеєм.

На життєвому шляху Петра Кириловича було все – і важка праця, і голод, і воєнне лихоліття. Він має статус «Учасника війни». У післявоєнний час проходив службу в органах МВС. Не дивлячись на свій поважний вік, проживає один.

Привітати ювіляра з поважною датою завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, начальник УМВС України у Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, керівництво Деснянської районної у м. Чернігові ради, територіального центру соціального обслуговування.

Щирі слова вітань адресував Микола Стрілець ювіляру. З нагоди свята він передав вітальний адрес від Президента України Віктора Януковича. Глава держави у своєму вітанні виразив велику шану Петру Кириловичу Будніку, його життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнним лихоліттям та подякував за багаторічну самовіддану працю.

Вручаючи подарунок та квіти від облдержадміністрації, Микола Стрілець побажав Петру Кириловичу міцного здоров’я, людського щастя та благополуччя.

Ще багато теплих, зворушливих побажань на адресу іменинника прозвучало цього дня, та головні з них – це здоров’я та щастя ще на багато років.

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.