За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито
За минулу добу органами внутрішніх справ області по 58 кримінальним правопорушенням особи, які їх скоїли, встановлені, з них: 1 крадіжка державного майна, 1 крадіжка колективного майна, 16 крадіжок індивідуального майна, 1 підроблення документів, 7 фактів зберігання наркотиків, 2 шахрайства, 1 привласнення, розтрати майна, 1 заволодіння автотранспортом, 2 факти тілесних ушкоджень, 1 виявлення зброї, 1 вимагання, 1 підроблення документів, 2 факти втягнення неповнолітніх в злочинну діяльність, 19 фактів інших кримінальних правопорушень.

На автодорогах області сталось 2 ДТП, внаслідок яких 2 особи травмовані.
На території області виникла 1 пожежа, постраждалих не має.
За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 355 адмінпротоколів, з них: 9 - за дрібне хуліганство, 84 - за розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях.
Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано 30 водіїв, складено 180 адміністративних протоколів за порушення правил безпеки дорожнього руху.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.