Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 листопада, 05:22:20

Чи зміниться щось в пасажироперевезеннях із зміною складу Координаційної ради?

18.07.2013   08:41

17 липня відбулося засідання Координаційної ради облдержадміністрації з питань організації пасажирських автоперевезень в Чернігівській області.

Провів засідання директор Департаменту житлово-комунального господарства, регіонального розвитку та інфраструктури облдержадміністрації, заступник голови Координаційної ради Петро Головач.

Він ознайомив присутніх зі змінами, які відбулися у складі ради. Так, з метою підвищення ефективності та прозорості роботи до її складу введено представників громадських організацій: Василя Пася - виконавчого директора Чернігівського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації ”Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників” та Станіслава Медведського - голову Чернігівської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників автомобільного транспорту, який очолює комітет з питань транспорту та пасажирських перевезень громадської ради при облдержадміністрації.

„Сподіваюся, що подальша робота Координаційної ради в оновленому складі буде ґрунтуватись на засадах, визначених діючими нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність суб’єктів господарювання на ринку пасажирських перевезень автомобільним транспортом, та створення умов добросовісної конкуренції. І, головне, буде спрямована на забезпечення потреб мешканців нашої області в якісних пасажирських автоперевезеннях”, - сказав Петро Головач.

Учасники засідання розглянули низку звернень щодо покращення організації пасажирських автоперевезень в області.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.