Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 листопада, 01:19:49

Міняли цигарки на цукерки

01.06.2013   07:36Агенцiя

З нагоди Всесвітнього дня відмови від тютюнопаління Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію обміну цигарок на цукерки.

Міняли цигарки на цукерки

Міняли цигарки на цукерки

Волонтери центру відзначили цей день акцією “Міняю цигарку на цукерку”. В громадських місцях Мени зустрічали курців та пропонували їм обміняти цигарку на яскраву цукерку, повідомляє соціальний працівник центру Тетяна Ющенко.

Не всі охоче розлучалися, намагались зробити “останню затяжку”, але все ж таки банка з цукерками спорожніла, а з цигарками – наповнилася.

Цікаво, що найзатятіші курці – старше покоління, з великою неохотою розлучалися з улюбленою забавкою. Молодь робила це охоче і з гумором.

В селищі Березна фахівці з соціальної роботи Ірина Корж та Інна Заїко також міняли цигарки на цукерки, ще й давали відчути курцям “приємний” запах недопалків.

Учням Березнянської ЗОШ 1-3 ст. найбільше сподобалось голосування “За чи проти здорового способу життя?”, за здоровий спосіб життя висловились більшість школярів.

Усі бажаючі отримали соціальну рекламу центру – календарики, розроблені одним з постійних волонтерів центру Олександром Олещенком, “Пасивне куріння також вбиває”.

http://nslovo.com/blog/minyaly-tsyharky-na-tsukerky-foto

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста

У Чернігові визначили переможців конкурсу проєктів програм стосовно молоді та дітей міста 15:19

У Чернігові відбувся конкурс проєктів програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, стосовно молоді та дітей міста. На засіданні конкурсної комісії 14 листопада визначили переможців цього конкурсу.

"Експлікація осені" оркестру Військово-музичного центру Сухопутних військ 15:09

«Експлікацію осені» подарував глядачам 15 листопада духовий оркестр Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України (начальник центру - художній керівник — Ігор Кішман, начальник оркестру — Роман Павлів).

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області

Побутова техніка та меблі - для багатодітних родин області 14:54

Холодильник та морозильну камеру отримали дві багатодітні родини з Носівщини – сім’ї Крещенків з міста Носівка та Назаренків із села Платонівка.

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції

Про перемоги чернігівських спортсменів-велосипедистів розповіли на прес-конференції 14:47

Чернігівські юні велосипедисти – переможці багатьох Всеукраїнських і Міжнародних змагань 15 листопада розповіли про головні свої досягнення.