Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 12:22:43

У Чернігові відбулося дефіле у валянках та стометрівка на шпильках. ФОТОрепортаж

30.05.2013   20:21

30 травня чернігівські жінки змагалися хто швидше пробіжить сто метрів на височенних підборах, а хто краще продефілює у валянках та гумових чоботах

У Чернігові останнім часом все частіше стають популярними туфлі на платформі або взагалі без підборів, так звані «балетки». І це не тільки тому, що зручно, а ще й тому, що коли немає «шпильки», то поспішаючи у справах, на роботу чи прогулянку, ти не потрапиш у халепу із своїм взуттям. Ямки, нерівний асфальт на тротуарах, тріщини у плитці – все це створює загрозу як самим підборам, так і здоров’ю їх власниці.

Сьогодні чернігівки вирішили привернути увагу влади до неякісних тротуарів та доріжок у місті шляхом проведення двох заходів: забіг на підборах та дефіле у валянках та гумових чоботях.
У пробіжці перемогла Наталія Бутенко. Дівчина отримала сертифікат на ремонт взуття протягом кварталу на суму 300 гривень.

Яскраво та весело проходило дефіле. Учасниці модного показу пройшли у валянках, гумових чоботах та туфлях біля Чернігівської міської ради. Організатор заходів Олена Варнакова пообіцяла, що це лише перші кроки в напрямку боротьби за тротуари міста та його мешканок.

Після дефіле, організатори підписали звернення до міського голови та передали його до канцелярії мерії. Хотіли до звернення додати ще і червоні туфельки на підборах (великого розміру), але канцелярія їх не прийняла.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

 Із кур’єрки у водійки

Із кур’єрки у водійки 10:21

Наталія Демʼянець з Ічні довела: мрії не мають «чоловічих» чи «жіночих» професій. За освітою вона бухгалтер, але тривалий час не працювала за фахом

Перше загальнокомандне місце Чернігівської області на чемпіонаті України з біатлону 10:20

Вітаємо команду Чернігівської області з першим загальнокомандним місцем на чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що відбувся у селі Яворів Львівської області в період з 24 до 28 лютого 2026 року.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:16

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

30 січня: цей день в Україні і світі

30 січня: цей день в Україні і світі 09:15

День 1437 Російська агресія - Day 1437 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини