Благоустрій Чернігова - працюють 4 мобільні групи
Комунальне підприємство "Дільниця з контролю за благоустроєм міста" Чернігівської міської ради оприлюднило "гарячі телефони", які допомагають підтримувати порядок у місті. Про це повідомив начальник комунального підприємства Артем Стах.
![](/uploads/4577-m.jpg)
"У нас під час екстремальних ситуацій працювали 4 мобільні групи, коли ми відгукувалися на телефонні дзвінки чернігівців та вирішували проблеми жителів міста", - сказав він.
За його словами, працівники дільниці виносили не лише приписи суб'єктам господарювання, а й допомагали боротися зі стихією.
"Швидке танення снігу, внесло корективи у нашу роботу, нам доводиться не лише слідкувати за благоустроєм, а й відгукуватися на інші запити чернігівців", - додав Стах.
Він розповів, що до дільниці за "гарячими телефонами" у п'ятницю звернулася жителька проспекту Миру, 50 і попросила допомоги - підвал будинку затоплює.
Працівники дільниці залучили до допомоги і комунальників, а через кілька годин почули слова подяки за вирішення проблеми.
Артем Стах додав, що працівники дільниці зараз активно виявляють сміттєві "наслідки" весни, та вимагають від підприємств і організацій усіх форма власності привести в порядок закріплені території, не чекаючи загальноміського суботника.
Чернігівці знають "гарячі телефони", за якими вони можуть повідомити про недбале ставлення до благоустрою і впорядкування рідного Чернігова: 97-47-45, 91-51-51, 4-33-60.
На фото: врятування підтопленого підвалу на проспекті Миру, 50
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.