Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:01:24

Землею в Щорсі користувалися задаром

09.04.2013   08:05Агенцiя

Бюджет Щорської міськради втратив доходів з оренди землі на 311 тис. грн.

При ревізії міського бюджету Щорської міської ради Сосницька міжрайонна державна фінансова інспекція встановила фінансових порушень на загальну суму 344 тис. грн.

Як показала ревізія за період з 01.01.2010 по 01.01.2013, левова доля порушень припала на втрати бюджету з оренди землі.

Зокрема, фінінспектори встановили, що в 2011-2012 роках та станом на момент проведення ревізії ТОВ "Щорська меблева фабрика" використовувало земельну ділянку під промисловими приміщеннями, тоді як строк дії договору закінчився ще в січні 2011 року, а новий не укладався. Як наслідок, міський бюджет недоотримав доходів на суму 158,3 тис. грн.

Ревізія встановила ще два факти використання землі на території Щорської міськради задарма. Земельними ділянками промислового та комерційного призначення площами по 1 га без оформлення договірних відносин користувалися Чернігівське обласне проектне ремонтно-будівельне підприємство "Чернігівоблбуд" та гр. С. Через це міський бюджет недоотримав доходів, відповідно, на суму 43,4 тис. грн і  109,2 тис. грн.

За результатами ревізії Щорській міськраді направлено вимоги про усунення порушень. На міського голову та головного бухгалтера складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках в органах казначейства та призупинення бюджетних асигнувань. Направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Щорського району.


Юрій Карета, начальник Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.