Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 червня, 14:23:56

Землею в Щорсі користувалися задаром

09.04.2013   08:05Агенцiя

Бюджет Щорської міськради втратив доходів з оренди землі на 311 тис. грн.

При ревізії міського бюджету Щорської міської ради Сосницька міжрайонна державна фінансова інспекція встановила фінансових порушень на загальну суму 344 тис. грн.

Як показала ревізія за період з 01.01.2010 по 01.01.2013, левова доля порушень припала на втрати бюджету з оренди землі.

Зокрема, фінінспектори встановили, що в 2011-2012 роках та станом на момент проведення ревізії ТОВ "Щорська меблева фабрика" використовувало земельну ділянку під промисловими приміщеннями, тоді як строк дії договору закінчився ще в січні 2011 року, а новий не укладався. Як наслідок, міський бюджет недоотримав доходів на суму 158,3 тис. грн.

Ревізія встановила ще два факти використання землі на території Щорської міськради задарма. Земельними ділянками промислового та комерційного призначення площами по 1 га без оформлення договірних відносин користувалися Чернігівське обласне проектне ремонтно-будівельне підприємство "Чернігівоблбуд" та гр. С. Через це міський бюджет недоотримав доходів, відповідно, на суму 43,4 тис. грн і  109,2 тис. грн.

За результатами ревізії Щорській міськраді направлено вимоги про усунення порушень. На міського голову та головного бухгалтера складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 КУпАП. Ініційовано зупинення операцій з бюджетними коштами на реєстраційних рахунках в органах казначейства та призупинення бюджетних асигнувань. Направлено попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення бюджетного законодавства. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Щорського району.


Юрій Карета, начальник Сосницької міжрайонної державної фінансової інспекції

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відбулася перша публічна експертна дискусія щодо політичної кризи у місті 12:37

Вперше за останні півтора роки у колі експертів відбулось публічне обговорення “Двовладдя у Чернігові”. Таку тему обрали журналісти Суспільне Чернігів для другого випуску нового суспільно-політичного токшоу “Що відбувається?”, що реалізується спільно з регіональним хабом Інституту масової інформації Медіабаза Чернігів та ГО “Чернігівський освітній центр “Ініціатива”.

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан

Задоволено позов прокурора про приведення укриття у професійному ліцеї у придатний для використання стан 12:33

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов обласної прокуратури про приведення захисної споруди цивільного захисту, розташованої при одному із навчальних закладів Чернігова у придатний для використання за цільовим призначенням стан – готовність до укриття учасників навчального процесу в умовах воєнного стану.

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 12:31

За підрахунками служби зайнятості, на початок літа в області налічувалось близько 5 тисяч офіційних безробітних. Власне, такою є пропозиція для роботодавців на зареєстрованому ринку праці.

Переглянути механізм розрахунку компенсації за зруйноване внаслідок війни житло. Чернігівська міська рада звертатиметься до Уряду 12:28

Підготувати звернення на адресу Кабінету міністрів України стосовно перегляду розрахунку державної компенсації за зруйноване житло у сторону збільшення.

 У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля

У Чернігові встановлюються обставини ДТП за участю поліцейського автомобіля 12:26

За фактом дорожньо-транспортної пригоди за участі поліцейського призначено проведення службового розслідування.