Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 січня, 02:32:05

Понад 216 мільйонів гривень перераховано до Держбюджету Чернігівською митницею протягом січня-лютого

25.03.2013   12:37Городнянський р-н

У січні-лютому 2013 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 216,2 мільйонів гривень податків і зборів.

Найбільші суми митних платежів сплачені за результатами митного оформлення  нафтопродуктів (14,9%), тютюнової сировини (13%), шин та покришок (5,9%), виробів з шоколаду (4,5%), азотних добрив (4,4% ), а також корму для тварин, пива, тютюну для промислового виробництва, тракторів.

При митному оформленні цих товарів спрямовано до бюджету понад 55% від загальної суми усіх перерахованих митницею за вказаний період коштів.

Чернігівськими митниками проведено митне оформлення  понад 222 тисяч тонн вантажів, через митний кордон України в зоні діяльності митниці прослідувало майже 450 тисяч громадян, здійснено пропуск 140 тисяч транспортних засобів та понад 920 тисяч тонн вантажів.

За фактами порушень митного законодавства протягом двох місяців заведено 102 справи про порушення митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 2,3 мільйони гривень.

Серед предметів правопорушень, що були вилучені у справах про порушення митних правил цього року, переважають транспортні засоби та промислові товари. До правоохоронних органів направлено 15 повідомлень про кримінальні правопорушення щодо незаконного переміщення наркотичних речовин, набоїв, предметів старовини.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: п'ять страв з картоплі

Смачні рецепти вихідного дня: п'ять страв з картоплі 12:40

Гадаєте приготувати п'ять різних страв із картоплі - це складно і нудно? А ми можемо переконати, що навпаки - це дуже смачно та цікаво. Спробуємо довести це за допомогою двох кілограмів улюбленої картопельки.

Коштовні книги Київської Русі та загублена бібліотека Ярослава Мудрого

Коштовні книги Київської Русі та загублена бібліотека Ярослава Мудрого 12:15

У часи, коли люди на території давньої України лише вчилися читати, книги були без перебільшення чимось святим.

Гороскоп на наступний тиждень 22-28 січня 2018 року

Гороскоп на наступний тиждень 22-28 січня 2018 року 10:58

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 22 по 28 січня 2018 року

21 січня - Міжнародний день обіймів

21 січня - Міжнародний день обіймів 09:41

За вже сформованою традицією це незвичайне свято відзначається переважно в молодіжному та студентському середовищі. Саме там воно і зародилося. Колись, ще в 70-х роках минулого століття в середовищі західної молоді виникла дивна ініціатива.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини